Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samorząd :)
#1
Thumbs Up 
Cześć!

Chciałam się zapytać czy zostaliście/zostałyście kimś w samorządzie klasowym?
Nie wiem czemu ,ale mnie to ciekawi Smile Ja się pochwalę iż zostałam przewodniczącą klasy Big Grin. I chciałam się również zapytać czy taka funkcja sprawia Wam radość czy raczej żałujecie ,że kimś ,,zostaliście"?Chcę jeszcze się zapytać (pierwszy raz jestem w samorządzie)czy to trudne?
Reply
#2
Byłem przewodniczącym,oddałem posadę.
Reply
#3
Jestem przewodniczącym klasy, mimo, że znam jakieś 8 osób z 27, które chodzą do mojej klasy Big Grin
Reply
#4
Lightbulb 
Chciałem, ale nikt na mnie praktycznie nie głosował, bo jestem polakiem... -.-
(Mieszkam w WB)
Reply
#5
Ja chciałem, ale żal mi przerw.
Reply
#6
Ja chce ale jeszcze nie było głosowania a z chłopakami się zawsze umawiamy na kogo w tym roku głosujemy a ja już byłem więc wątpię żeby mnie jeszcze raz wybrali... Cry
Reply
#7
Jestem przewodniczącym w 1. gimbazjum wbrew mojej woli Cool

4. raz pod rząd Cry


To nie trudne, tylko łazisz na akademiach, jesteś na posyłki + odpowiadasz za całą klasę Tongue
Reply
#8
Tongue 
Raz mnie wybrali na przewodniczącego, ale jako, że jestem ogromnym leniem i nie za bardzo zainteresowany takim czymś oddałem posadę.
Reply
#9
2 razy mnie chcieli wybrać to powiedziałem że nie chcę, bo nie chce mi się Tongue Teraz już raczej będą pamiętali.
Reply
#10
Lightbulb 
Kumpel mnie zgłosił ale nasza pani powiedziała że przewodniczący musi być odpowiedzialny i bez przeszłości kryminalnej :C
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)