2014-08-29, 19:23:18
Hej :3 czy na stronach waszych szkół zostały już pokazane plany waszych lekcji
? Jak tak to jest sie czym chwalic .-. ? Pytam z ciekawości bo patrząc na mój to dochodzę do wniosku że panie z sekretariatu w mojej szkole to niezłe trolle .
? Jak tak to jest sie czym chwalic .-. ? Pytam z ciekawości bo patrząc na mój to dochodzę do wniosku że panie z sekretariatu w mojej szkole to niezłe trolle .


Drex