Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Technikum-co robic?
#1
Siema,to sprawa wyglada tak,mamy straszna matematyczke dostalem juz 4 jedynki w tym 2 z diagnoz jestem na profilu tech-informatyk.Potem zrobila kartkowke,kiedy mowila,ze bedzie dopiero jak skonczymy dzial,a zostal 1 temat i zrobila wtedy i nastepna 1.A ta ostatnia 1,to z mojej winy z odpowiedzi.Nie uwazacie,ze to chore dostac w tak szybkim czasie tyle jedynek? srednio klasa ma po 2-3.Nad tymi zadaniami co ona dala,12 stron to siedzialem od 16 do 1 w nocy.Informatyke lubie,nawet bardzo,ale przez ta matematyke z nia to raczej slabo to widze.Baba nic nie tlumaczy daje zadania i kaze znow robic kolejne Angry Powinna miec swiadomosc tego,ze w kazdym gimnazjum poziom byl inny Angry Jest cos takiego jak warunkowe przejscie w technikum?
Reply
#2
Dziwne, że z testu diagnozującego dostałeś ocenę. On ma przecież pokazać, co wyniosłeś z poprzedniej szkoły.
Reply
#3
Music 
Nauczycielka od Polskiego powiedziala,ze nauczyciele nie maja prawa dac z diagnozy oceny,a tu prosze 2 jedynki.Chora szkola.
Reply
#4
Btw. jesteś taki słaby, czy ta nauczycielka daje te testy na wyższym poziomie, niż powinna?
Reply
#5
Pierwsza diagnoze zaliczylo (zaliczenie 50% na 2 u nas) 1 osoba z 34,wiec nie wiem czy jestem taki slaby ; o
Reply
#6
Jest coś takiego jak przejście warunkowe ale i tak chyba będziesz musiał zaliczyć ten przedmiot.
I następuje to wtedy gdy w następnym roku też on jest.

A co do matematyki. Chłopie przyłóż się.. Skoro chcesz zostać informatykiem to musisz lubić matme bo w innym razie to do "D" taka robota...
Informatyka jest ściśle powiązana z matematyką. Wystarczą chęci. A to że 50% dostało 2 z diagnozy to świadczy o waszej kompetencji z owego przedmiotu. Może i nauczyciel jest surowy, ale bez przesady. Jeżeli twierdzisz że nie dasz rady to zawsze możesz pójść do zawodówki, twój wybór. Nauka albo fajrant.
Reply
#7
Jak to czytałem, to tak jakbym widział siebie w pierwszej klasie, miałem tak samo i do tej pory boję się maty. Facetka też nic nie tłumaczy, bo myśli, że każdy to już umie, bo to jest "łatwe" albo było w gimnazjum.
To, że dostałeś ocenę z testu diagnostycznego nie zdziwiło mnie, ja też tak miałem.
Co do warunku, to można na nim przejść ale tylko w 2 i 3 klasie technikum, a w 1 i maturalnej niestety nie da rady, musisz zdać sam.
Reply
#8
Jak dostanę ocenę niedostateczną , motywuje mnie do działania.
Dla lubiących matematykę: Liczby Natury Ian Stewart - super książka!!
Reply
#9
co masz z tej matematyki że tak ci nie idzie Cool?
Reply
#10
Matematyka jest prosta
ale rozumiem cię
w licbazie na mat-fiz-inf miałem podobnie, tylko dla mnie to był banał, inni kuleli kiedy dowalała nam kolejne ćwiczenia
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)