Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła po gimnazjum - Kierunek programistyczny
#21
Em...no niestety muszę Ciebie zasmucić, ale nauczyciele z mojej szkoły wykładają równocześnie na uniwersytecie technologicznym, a wielu ma tytuły co najmniej doktora.
Reply
#22
To jeden z nielicznych przypadków . 90% przypadków w szkole to :

Nauczyciel WF - Niespełniony sportowiec
Nauczyciel Muzyki - Niespełniony muzyk
Nauczyciel informatyki - Niespełniony informatyk


I ciężko mi uwierzyć że jeśli chodzisz do publicznej szkoły to że masz tak wspaniała kadre nauczycielską o.o
Reply
#23
Nauczyciel od angielskiego jest najbardziej cenionym lingwistą w kraju, różni ludzie proponują mu spore pieniądze za prywatne kursy angielskiego, ma tytuł eksperta, skończył renomowane zagraniczne uczelnie, jest między innymi w Komisji Egzaminacyjnej przy maturach. Wychowawca uczy historii i wykłada na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Napisał kilka prac naukowych, ma tytuł doktora. Matematyczka skończyła studia wyższe z matematyki i wykłada na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Nauczyciel fizyki przygotowywał wielokrotnie finalistów olimpiad z fizyki, studia wyższe. O nowych nauczycielach od zawodowych dużo nie wiem, z tych ,,starych" jeden równocześnie z nauczaniem w szkole prowadzi serwis komputerowy, drugi studiował bodajże matematykę (stary koleś) i chyba nie ma języka programowania, którego by nie znał (co robi po szkole - nie wiem, ale po samochodzie wnioskuję, że za same 2200 miesięcznie nie żyje). To tylko kilka przykładów.

Moje technikum w którymś z ostatnich lat zajęło 1 miejsce w województwie i 8 miejsce w Polsce, nierzadko w gablotach koło sekretariatu wiszą oferty pracy z różnych firm, które zatrudniają absolwentów.
Reply
#24
Ty się uczysz w Oxfordzie czy państwowej szkole ?
Reply
#25
W Hogwarcie...
Reply
#26
Stary ale z tego co ty mówisz to większość nauczycieli w twojej szkole jest nie wiadomo kim . Taką kadre ma rzadko która szkoła prywatna . Nie wiem gdzie ty chodzisz ale jeśli to prawda to jestem ciekaw ile jest państwowych szkól w Polsce które mają taką samą kadrę
Reply
#27
Wyszukaj sobie na facebooku gościa, który nazywa się Przemysław Jackowski. To mój nauczyciel od angielskiego. Kiedy zaczął nauczać w mojej szkole, poziom matur z angielskiego podstawowego wzrósł z ok. -0.15 poniżej średniej krajowej do +0.40 w rok, gdzie średnio szkoły zmieniają poziom matur o 0.02-0.05p rocznie.

Po prostu moja klasa jest złożona z osób z najwyższą ilością punktów (od ok.110 do 180p) i mamy najlepszy zestaw nauczycieli, nie wszyscy w szkole są tacy. Np. j.Niemiecki to porażka, tak samo ogólne typu biologia, wok, geografia.

A szkoła jest publiczna, jedynie pod patronatem ZUT'u(Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny). Duże dofinansowania, dobre zaplecze techniczne itp.

Jest za to inna, półprywatna szkoła w Szczecinie, która podobno ma wyższy próg punktowy, jest niby lepsza, a jej absolwenci idąc na praktyki, zaznaczają na ślepo w formularzu zgłoszeniowym kwalifikacje, bo nic nie potrafią zrobić. Także publiczność szkoły nie ma nic do rzeczy.
Reply
#28
O języki programowania nie martw się szybko przyswajam Smile

Fataem:
No właśnie tworzenie gier sprawia mi przyjemność więc można połączyć to z zarobkiem.

Corroded:
Serio narzekają na to w twojej klasie? Wystarczy poświęcić temu 15 minut około i już rozumiesz to Dodgy
Reply
#29
Człowieku, na technika informatyczne jest wzięcie, ale jakieś 70% osób (patrząc po mojej klasie) idzie tam dlatego, bo grają w LoLa, CS'a i myślą, że na tym to polega...Z pozostałych 30% część się po drodze zniechęca i często jest tak, że z 30-osobowej klasy na studia z informatyki idzie..5 osób? Była taka, co tylko jeden koleś został informatykiem po szkole.

Głównie narzekają ci, którzy idą z zerową wiedzą i doświadczeniem, bo dla nich ogarnięcie wszystkiego na raz jest problematyczne. Ja opanowałem podstawy Pascala jeszcze w gimnazjum i mi nauka przyszła łatwo, tak jak i czwóreczka na koniec roku.
Reply
#30
Shocked 
Chłopie ty naprawde myślisz że pójdziesz do tej szkoły, porobisz sobie co chcesz czasami się pouczysz i potem ją skończysz i zaczniesz pracować w takim Blizzardzie Cool ? Rly ?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)