Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła po gimbazie....
#51
Leśnik, szybko łatwo i przyjemnie Smile
Reply
#52
Ehh na pewno nie prace siłowe pisałem to już..
Reply
#53
Nie gimbaza tylko gimnazjum.
Reply
#54
jestem turolek i nie rozumiem sarkazmu bo jestem w podstawuwce
Pierwszy raz w internetach? Lolz.
Reply
#55
Często wybór szkoły to nawet nie kwestia statystyk, a bakcyla. To, że lubisz sobie pograć, nie oznacza, że cokolwiek osiągniesz w informatyce. Ja jeszcze do niedawna też miałem iść do technikum mat-.inf. Ale po co? To nie granie, to siedzenie przy literkach, linijkach tekstu szarych jak papier toaletowy. Trzeba umieć czasem przewartościować niektóre rzeczy...
Reply
#56
Takie pytanie kto ty jestes bo nie wiem czemu mam ciebie w ignorowanych? Cool
Reply
#57
Słuchaj no Patryk Smile
Jak nie wiesz jaką szkołę wybrać to tylko liceum. Jak nie bawiłeś się w takie rzeczy od 1 gimnazjum to zdecydowanie odradzam technikum. Zobaczysz, źle wybierzesz, rozczarujesz się i będziesz żałował. Liceum o kierunku ścisłym to najlepsze rozwiązanie i niczego nie tracisz. W trakcie liceum dowiesz się co chcesz robić. Posłuchaj rady doświadczonego Wink
Reply
#58
Ja wybrałem technikum o profilu "Technik geodeta"
Często wychodzimy na dwór ze sprzętem i mierzymy,uczymy się rysować mapy,co prawda czasem jest trochę liczenia ale nie jest źle.
Ciekawy zawód,z tego co wiem dobrze płatny
Reply
#59
Jeśli chcesz iść w kierunku informatycznym to zdecydowanie polecam technikum, bo studia informatyczne nie mają (według doświadczeń brata, który skończył) sensu. Niewielki procent tego, co się nauczysz na studiach przyda Ci się w praktyce. Informatyka to bardzo ciężki kierunek, bo kładzie się duży nacisk na nauki ścisłe + dochodzą przedmioty zawodowe, jeśli wybierzesz technikum. Jako informatyk łatwo znajdziesz pracę i naprawdę dobry hajs zarobisz, ale droga do tego jest długa i kręta.
Reply
#60
Technikum geodezyjne to dobra baza przed studiami. Samo technikum niewiele daje, bo zyskujesz jedynie podstawową wiedzę z zakresu geodezji.
Jeśli wiążesz z tym przyszłość i chcesz przyzwoicie zarabiać, to dobrze jest przygotowywać się w technikum do pisania rozszerzonej matematyki na maturze, albo poświęcić sporo czasu na przygotowania do olimpiady geodezyjnej i na niej zdobyć przepustkę na uczelnię wyższą z tym kierunkiem.
Studia i specjalizacja dają Ci odpowiednią wiedzę. Zaś ukończenie ich pozwala dopiero na zostanie geodetą uprawnionym, czyli na zdobycie uprawnień z konkretnego zakresu i samodzielne wykonywanie pomiarów.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)