Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła po gimbazie....
#41
Posiłki, przerwy, nauka programowania przy kompie z własnej woli...takie rzeczy pozwalają mi na pisanie w tym temacie, panie "Łapię za słówka". Poza tym, dziś nie miałem matematyki Dodgy
Reply
#42
To idz se na tego informatyka,i zobaczysz jak jest Big Grin
Reply
#43
A co sądzicie jeszcze o szkole geodezyjnej?
Reply
#44
trudna ale duży hajs
Reply
#45
Brick 
Informatyka, nie jest zła, informatyk zarabia bardzo dużo..

Napisz mi na te GG! 46250404
Reply
#46
Jeszcze powiesz, że wiesz to ze statystyk? Cool
Reply
#47
Popieram technikum informatyczne. Jestem w takim i jest Ok. Dużo uczenia matmy, angielskiego i przedmiotów zawodowych. Fajne są zajęcia z programowaniem. Jak lubisz bawić się w kompach to polecam technikum informatyczne.
Reply
#48
(2013-09-05, 13:56:52)Ofkorse Wrote: "młodzi, którzy będą umieli dwa razy tyle co ty"
W informatyce im dłużej pracujesz tym więcej wiesz. To nie jest praca fizyczna, że najlepsze efekty osiągasz około 28. roku życia.


Nie jest to praca fizyczna ,ale technika wciąż idzie do przodu. Za 30 lat, gdy sam skończy 50lat, na nasze teraźniejsze komputery będą patrzeć jak my na to: http://www.komputeromaniak.com/wp-content/uploads/2011/04/772px-Amiga500_system.jpg , jak nie lepiej. A wątpię by wieku 50lat miał czas na pracę,rodzinę i naukę naraz, z kolei wtedy nowo wyszkoleni informatycy będą wymiatać.
Reply
#49
Myślisz, że mając takie doświadczenie informatycy nie pójdą razem z postępem? Że zatrzymają się na poziomie techniki który jest teraz? To się trochę mylisz, informatyka to ciągłe i nieustanne uczenie się.
Reply
#50
Music 
Zacząłem właśnie naukę w technikum o profilu informatycznym. Jeśli chcesz iść do takiej szkoły to wiedz, że czeka Cię sporo nauki z przedmiotów zawodowych. Pierwszy egzamin jest już pod koniec 2giej klasy(nowa podstawa programowa) z teorii, czyli UTK. Następny jest w 3ciej klasie nie pamiętam z czego i trzeci ostatni w czwartej. Z samych egzaminów zawodowych będziesz musiał się wziąć do nauki od pierwszej klasy.
El Presidento:
Mam wujka który jest po 40 i jest informatykiem na pogotowiu ratunkowym gdzie zarządza wszystkimi serwerami i dyspozytornią, więc nie myśl, że doświadczenie które nabędziemy w tejże chwili będzie zbędne za 30lat...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)