Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła po Gimnzajum.
#71
Tongue 
Sugerujesz, że po technikum nie ma szans dostać się na studia? Wolne żarty.
Reply
#72
Są jakieś szanse na pracę dla programisty w Polsce? Jestem tak zajarany tym zawodem a dopiero idę do 3 gimnazjum. Jeżeli bym skończył technikum to bym miał jakieś szansę na pracę w tej profesji? Nie liczę na to, że ta szkoła czegokolwiek mnie nauczy, bo wiem, że więcej w domu się nauczę.
Reply
#73
Pracy jest sporo, ale programistów też sporo. Myślę że większe szanse byś miał po studiach (być dobrym + mieć magistra) wtedy masz większe szanse, więcej możliwości.


Ofkorse:
Jeżeli ktoś bardzo dużo sam będzie pracował na swoim wykształceniem, to tak, oczywiście każdy ma "szanse". Jednak taka jest prawda, technika maja coraz niższy poziom i nie chodząc na kursy lub samemu się nie przygotowując do matury, to nie ma się szans na dobra uczelnię.
_
Reply
#74
(2013-08-30, 12:48:25)High Fivee Wrote: Mam pytanie związane z kierunkiem "technik mechanik", a oto pytanie:
1. Co oznacza to technik przed słowem mechanik bo nie rozumiem?
2. Czytałem gdzieś że na teście zawodowym trzeba umieć bardzo dobrze fizykę i matematykę, czy to prawda?
Reply
#75
Technik mechanik obsługuje obrabiarki konwencjonalne i sterowana numerycznie. Jest to zawód szerokoprofilowy, łączący w sobie umiejętności właściwe dla tokarza, frezera, szlifierza oraz operatora centrów obróbkowych.
Kwalifikacje:
- Użytkowanie obrabiarek skrawających
- Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń

Słowo "technik" to tytuł, który uzyskujesz po zdaniu egzaminu zawodowego w 4 klasie. W sumie masz rację, że potrzebna będzie matematyka i fizyka, ale bardziej stawia się na umiejętności praktyczne.
Reply
#76
(2013-08-29, 06:50:24)Thomas Ward Wrote: Znajomość serwisu Metacritic u Ciebie jest niewątpliwym sukcesem. Szczególnie, że jest skala 100 stopniowa...

Widzisz, ja na filozofie nie poszedłem i teraz uczę innych jak żyć Wink

A co do mojego tytułu mgr - właśnie dlatego mówię, że studia są bezsensowne, bo to przeszedłem. Z tego co się tam dowiedziałem może 1% przydaje mi się w życiu. I dzisiaj ściągam ludzi do firmy i proszę ich, żeby olali studia (Eigen, Złoty, Devilan ...)

Antragonus napisał(a):
(2013-08-29, 06:50:24)Thomas Ward Wrote: Znajomość serwisu Metacritic u Ciebie jest niewątpliwym sukcesem. Szczególnie, że jest skala 100 stopniowa...

Oczywiście że uczą. Pewnie żadnej nie skończyłeś, to nie wiesz.
Reply
#77
Yo. Chodzę do 2 gim, co prawda jeszcze trochę zanim wybiorę. Ale i tak trzeba się zastanawiać. Pytanie - czy dziennikarskie to przyszłosciowy kierunek? I jaki jest najlepszy kierunek związany z humanistyką?
Reply
#78
Dziennikarzem możesz być bez wykształcenia dziennikarskiego. Tak naprawdę to dziennikarzem może być każdy, nawet taki żul z pod sklepu.
Reply
#79
Video 
Ja się Was zapytam skoro jesteśmy w temacie "Szkoła po Gimnazjum", jakie szkoły powinienem skończyć aby mieć szansę zatrudnić się do jakiejś firmy jako programista? Dodasz iż szybko przyswajam wiedzę na temat języków programowania czy też IT (jestem samoukiem Tongue). Teraz jestem w 3 gimnazjum więc chyba już warto się zastanawiać nad pracą. Wiem jedynie, że duże szanse na dostanie pracy jest posiadanie portfolia pełnego własnych projektów.
Reply
#80
W szkole programowania Cię nie nauczą.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)