Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca w policji
#11
+
Pączki w trakcie pracy
Samochód służbowy
Poczucie władzy
Kasa na lewo
-
Bycie policjantem
Reply
#12
Mam brata w policji wiec moge powiedziec o tym cos wiecej. Patrzac na calokszalt to mysle ze naprawde wyglada ciekawie: duze zarobki, szybka emerytura po ktorej mozesz dorabiac jako ochroniarz, mnostwo swego rodzaju ulg i takich tam, a takze pewny zawod. Praca ciekawa, jeszcze zalezy od tego do jakiego rodzaju sluzby pojdziesz, bo pamietaj ze policja to nie tylko stanie przy drodze czy spacerki po miescie. Zastanow sie czy chcesz pracowac w dziale kryminalnym, na interwencjach czy chcesz byc szkolony do wystepowania przy roznych uroczystościach. jesli masz predyspozycje ku temu, to czemu by nie sprobowac.
Ktos wspomnial o liceum policyjnym- dla mnie pic na wode. Wiekszosc tego typu szkol ma tyle wspolnego z policja co nic. Lepiej isc do normalnego liceum, a potem i tak przed sluzba wstepuje sie do szkolki policyjnej.
Reply
#13
Drogówka nie jest taka zła jak mówicie.
Łapie taką głupią blondynkę, mówi się jej, że źle coś zrobiła potem bajera bajera i wiecie.
Reply
#14
Licz się jeszcze z niebezpieczeństwem tej pracy Smile
Reply
#15
Question 
Najbardziej ze strony nastolatków palących papierosy!
Reply
#16
A potem dyskutujesz o formie zapłaty mandatu Dodgy

tytanowy przemo:
I ze strony pijanych przedszkolaków Smile
Reply
#17
Ja bym Ci bardziej polecał szkołe wojskową sam za kilka lat mam zamiar pójść coś w deseń policjant lub wojskowy. Szybko na emeryturę pójdziemy, z nadmiaru czasu będziemy lootać legendy. A tak serio dalsza rodzina była wojskowa teraz mają emeryturę, a do tego pracują w sądzie wojskowym, więc da się dorobić z tego i szybko emeryturę dostaniesz. Oczywiście w porównaniu do innych zawodów.

Wolernod
Skończ oglądać amerykańskie filmy, a najlepiej to wyjdź z domu bo widzę że Ci już do głowy uderzyło.
Reply
#18
Jak czujesz, że chcesz być w policji to jak najbardziej idź. Spodkasz wrogów z podstawówki którzy Cie bili w ubikacji i wstawisz im mandat Smile
Reply
#19
Photo 
Albo nauczycielka która go nie chciała przepuścić do następnej klasy Cool

Vilin:
Z tego co słyszałem mają obciąć im pensje, ale pewny nie jestem.
Reply
#20
Szkoła policyjna - jak najbardziej. Aczkolwiek nie od razu po szkole średniej. Mam dwóch znajomych policjantów. Do szkoły policyjnej wstąpili po studiach, wcześniej pracowali jako ratownicy. W twoim wieku zapewne policyjna to zbyt duża dyscyplina. Mogę się mylić, może potrafiłbyś się dostosować bez problemu, ale z tego co słyszałem, dyscyplina tam jest na wysokim poziomie. Soł, your choice.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)