Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór szkoły ponadgimnazjalnej. Gdzie idziecie?
#21
Z tego co widzę to oryginalny nie jestem, ale idę do technikum informatycznego. Dodam, że najlepsza sql w mieście. Smile
Reply
#22
Ja idę na kierunek mechatronika do niezbyt ciekawej szkoły, ale co tam. Tongue Mimo to mają tam ciekawe zaplecze, wybudowane specjalnie na potrzeby zawodu jakim jest machatronika. Dodam iż mam średnią 4,22 (co oznacza że aż tak niemądry to nie jestem) i zachowanie poprawne/dobre.

|_
Reply
#23
Co się robi na mechatroniku?
Reply
#24
To co na zwykłym troniku, tyle że ten jest mechaniczny.
Reply
#25
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mechatronika
Generalnie jest to połączenie wszystkich, znanych nam dobrze dziedzin mechaniki połączonych z informatyką, poprzez elektronikę kończąc na elektryce (w niewielkim stopniu). Będę się zajmował głównie prowadzeniem, programowaniem maszyn. Czyli najpierw coś programuję na komputerze a potem wprowadzam to w życie dzięki czemu maszyny działają i wykonują dane czynności. Między innymi obrabiarki CNC.
Reply
#26
Grunt to umieć kwieciście opisać swoje przyszłe wykształcenie. Smile
Reply
#27
No bo tym będę się zajmował tam. Cool A z tego co wiem to wszyscy sobie chwalą ten kierunek i generalnie jak to się mawia "nie znają mechatronika bez pracy", obecnie duże zapotrzebowanie na porządnych mechatroników. Ale nie wiadomo jak to będzie za 4 lata, ale cóż. Ponoć zawód przyszłości.
Reply
#28
Brick 
To samo mówili o socjologach, kebabologice i innej maniakalnostyce, więc wiesz - pod gruntem jest dobra nadzieja, to tak ma Cię zachęcić po trochu.
Reply
#29
Patrząc pod kątem globalizacji to jest to naprawdę dobry wybór. W erze fabryk i przedsiębiorstw nie będzie miał problemu ze znalezieniem roboty. Zwłaszcza, że takie umiejętności w oczach wielu podchodzą pod alienację, bo pospolity człowiek nie wie jak to wygląda, telewizja o tym nie mówi, a w internecie są ciekawsze rzeczy <koty>.
Czasami zastanawiam się czy technik handlowiec to jednak był dobry wybór.
Reply
#30
A Ty jakie szkoły skończyłeś/idziesz? Tak z ciekawości. ^^
Wgl ja dziwię się ludzią co idą do liceum na polonistykę czy jakieś inne tematy z tym związane. Między innymi historię itd. A psychologów? Boże... toć co 4 ma pracę, a reszta bez pracy albo nie w swoim zawodzie. Ale to dobrze bo przynajmniej w technikum jest miejsce dla mnie. :3
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)