Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jedynka za nieobecność na lekcji
#1
Mam pytanie czy nauczyciel może postawić mi 1 za to,że nie byłam na lekcji(nie uciekłam tylko byłam zwolniona na wizytę u lekarza) na której był test sprawdzający nasze umiejętności z pisania? W statucie oraz w WSO nie ma nic na ten temat. Czy mogę to zgłosić wychowawcy, który wiedział o mojej nieobecności?
Reply
#2
Nie może ._. byłaś/eś nie obacna poprostu ._.
Reply
#3
Ja bym to zgłosił wychowawcy, na pewno załatwi sprawę, miałem to samo. Smile
Reply
#4
Nauczyciel nie ma prawa wpisać uczniowi jakiejkolwiek oceny z lekcji na której go nie było. Zgłoś to wychowawcy i pokaż zwolnienie lekarskie.
Reply
#5
Jak dawno to było?
Reply
#6
Jeśli byłaś zwolniona, bo miałaś wizytę u lekarza, to nie może. Nie jestem pewny, ale jeśli byś uciekła z lekcji, wagarowała, itd. to chyba może postawić.
Reply
#7
ehh, nie znacie sie na żartach ._.
Reply
#8
No właśnie wiem, mogła bym zrozumieć tą ocenę gdyby to był jakiś ważny test a nie taki za który reszta klasy nawet ocen nie dostaje Angry
Łowca Hoolly:
Czyli zgłoszenie tej sprawy wychowawcy powinno podziałać, a jak nie to pozostaje pedagog.
Czips:
Dzisiaj
Q Dance:
Ja słyszałam,że mogą wstawić tylko wtedy gdy uczeń był nieobecny tylko na lekcji na której był np sprawdzian.
Reply
#9
Dokładnie, choć na pewno wszystko się wyjaśni po obgadaniu sprawy z wychowawcą, to było po prostu nieporozumienie.
Reply
#10
Jeśli było to tak, że nie przyszłaś na test ponieważ szłaś do lekarza i masz zwolnienie lekarskie to nie ma żadnego prawa.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)