Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co się uczyć?
#1
Jak sami wiecie, już za tydzień rozpoczynają się te egzaminy... I chciałbym się was co powtarzać? Co jest najczęściej lub co może być na poszczególnych egzaminach? Np. na polski jakie mogą być lektury do "omówienia" itp... Daje plusy! Zależy mi na tym teście, i coraz bardziej się nim stresuje... Sad


Co trzeba umieć/powtórzyć na:

- test humanistyczny
- test przyrodniczy
- test języka obcego (angielski)


P.S: Chodzi o testy GIMNAZJALNE!
Reply
#2
Makbet
Król Edyp

Te dwie są ważne.
Reply
#3
Big Grin 
Wplyw masla orzechowego na pole grawitacyjne ziemii.
Reply
#4
egzaminy gimbazjalne ma się rozumieć?
Reply
#5
Chodzi mi o wszystkie "rodzaje" egzaminu, nie tylko humana.


AtUP: Tak.
Reply
#6
To nie są chyba nawet lektury gimnazjum.

Ogarnij sobie zemstę, miałem ją na wszystkich testach gimnazjalnych jakie pisałem.
Reply
#7
Uczyć kolego, to się miałeś cały rok.
Teraz to nie ma się co uczyć na tydzień przed bo całej matematyki to w pigułce nie dostaniesz.
Reply
#8
Na angielski to będzie rozprawka, trzeba umieć słówka i czasy
Reply
#9
Na humanistyczny wszystkie lektury, chociaż jakieś streszczenia jakie miałeś 1-3, poćwiczyć rozprawkę. Z angielskiego znajomości czasów, umiejętność napisania listu, emailu. Z przyrodniczego dokładnie nie wiem, ale zakładam, że granice polski, mapę europy, budowę ciała człowieka, ssaki , gady no i płazy, możesz powtórzyć coś o roślinkach.
Reply
#10
Chemia : Sole i roztworzy główne / Alkochole
Fizyka : Ruchy(wiesz ten prostoliniowy przyśpieszony/opóźniony), prąd elektryczny ogólnie wzory
Historia: na pewno warto powtórzyć ramy czasowe epok style budownictwa i to co dotyczy "sprawy polskiej" rozbiory I wojna światowa itp. itd.
Wos: Ustroje polityczne
Geografia: Przejrzeć mapy/ stolice państw/ Obliczanie czasu słonecznego/ strefy klimatyczne

To takie moje spostrzeżenia na podstawie analizy ubiegłorocznych testów:
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)