Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dokąd się wybieracie?
Ja tam WOS'u najmniej się obawiam, bo na próbnych większość pytań na logikę dało radę rozwiązać. Bardziej obawiam się pisemnego zadania z polskiego (moja najsłabsza strona) i ewentualnie trochę matematyki.
Reply
Coś tam właśnie kojarzę z WOSu, że zadania nie były wcale trudne. A co do języka polskiego, to nasza nauczycielka miała sen, że na egzaminie będzie do napisania opowiadanie science fiction. Cool
Reply
Mam pytanie ,gdy piszemy np. Podanie ,to zamiast swojego imienia i nazwiska mamy wpisać XYZ, a miejsce zamieszkania itp. mogą być prawdziwe?
Reply
Mam nadzieję, że to nie był proroczy sen. Ja się tylko modlę o rozprawkę (w ostateczności przemówienie) bo nie mam głowy do opowiadań. Najłatwiejszy dla mnie jest angielski, chociaż na sali gimnastycznej nie wiem jak to ze "słuchankami" będzie.
Reply
Czego tu się obawiać na tym? Big Grin Pewnie i tak bedą jakieś teksty źródłowe przy których nie trzeba znać w ogóle historii, coś z powstań może być jak zwykle, jakiś król polski się pojawi. Ja podchodzę do tego, jak do wszystkich optymistycznie, 90% pewnie bede miał z historii, ciut gorzej z polskiego Smile
Reply
O przemówieniach to my dzisiaj dopiero na lekcji mówiliśmy... Bardzo do tyłu z materiałem jesteśmy. Również liczę na jakąś rozprawkę, tylko aby był jakiś fajny temacik.
Daniospll:
Czyżbyś czasami zbyt wysoko nie mierzył? Huh
Reply
Obojętnie jakie miejsce napiszesz. Musisz tylko uważać przy argumentowaniu np. rozprawek jakimiś przykładami z książek które nie były w podstawie programowej. Jeśli dasz przykład z książki która nie była w podstawie, mają oni obowiązek zweryfikować czy dana książka istnieje, czy dobrego autora napisałeś itp.
Reply
Ale imię i nazwisko musi być Xyz?
Reply
Z historii mam 6 i testy na 90-100% pisze, chociaż nigdy nic nie wiadoomo Big Grin
Reply
Zależy od treści zadania, ale raczej będzie trzeba wpisać XYZ.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)