Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdanie do technikum
#1
Czy z średnią 3.0 dostane się do jakiegoś technikum? Zakładając że testy pójdą mi jakoś na 50-70% (zawsze testy wychodzą mi dobrze, z nauką jakoś kiepsko)
Reply
#2
Video 
żeby się dostać do technikum nie trzeba się raczej przykładać. Jak masz 60% z egzaminów to już właściwie prawie tak jakbyś się dostał : P
Reply
#3
Music 
Do jakiegoś na pewno, ale poziom zależy od szkoły.Im lepsza, tym więcej potrzeba pkt, aby się tam dostać.
Reply
#4
A do Liceum ? Tongue
Reply
#5
a do liceum jakiegoś słabszego raczej też : P
Reply
#6
Ogólnie jakie technikum/kierunek to mi to lata, i tak praca na przyszłość jest już ogarnięta, zależy mi tylko na zdaniu technikum (rodzice ;x)
Reply
#7
Robotę na przyszłość już masz, a chcesz skończyć byle jaki kierunek?Lepiej, żeby był powiązany z twoją przyszłością Dodgy
Reply
#8
Z drugiej strony, jeśli już to ma załatwione, a pójdzie na coś innego, to nawet gdyby to jednak nie wypaliło wciąż ma uprawnienia do innego zawodu.
Reply
#9
Fereont:
Jak w wieku 16 lat może mieć coś załatwione? Posadę w "butce" z kebabami, albo posadę podawacza miotły pomocnika pomocnika majstra na budowie? -.-
Reply
#10
Średnia 3.11 na koniec 3 klasy. Najlepsze technikum w województwie i 4 w Polsce.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)