Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gimbus, a gimnazjalista
#1
Witam! Chciałbym żebyście w tym temacie oceniali kim według was jest gimbus. Błędne jest stwierdzenie iż jest to zwykły uczeń gimnazjum.

"Gimbus to nie wiek tylko styl życia "
Reply
#2
Gimbus to ty hehe
Reply
#3
Popieram tego wyżej, hehe!
Reply
#4
Gimbus-ja. I połowa mojej klasy.
Ale nie chleje i nie pale. Wole tabakę (czasami).
Reply
#5
Zakładam, że nie chciałeś sobie nabić postu tylko rozpocząć jakąś dyskusję. Jeżeli taki był twój zamiar to był zły wybór, no bo zbytnio nie ma o czym dyskutować. Gimbus to autobus wiozący gimnazjalistów do placówki oświatowej. Albo jest to potoczne określenie dla osoby, która nie błyszczy intelektem, zachowuje się - dla wielu adekwatnie - do wieku gimnazjalnego etc. A gimnazjalista to dla dużej grupy osób gimbus. Gimnazjalista to uczeń gimnazjum. Są ludzie dla których nie ma różnicy pomiędzy tymi słowami i czasem się temu nie dziwię.
Reply
#6
W Polsce każdy internauta jest gimbusem według innego internauty..
Wystarczy przyjrzeć się dokładniej np. komentarzom pod filmami na YT.
Reply
#7
Czyli wszyscy internauci są gimbusami, czyli normalny gimnazjalista jest nienormalny?
Reply
#8
Dlatego ja tego nie czytam, bo jestem przekonania że to mi może tylko zaszkodzić ( nawet to co się tam dzieje śmieszne nie jest ). Jak to ktoś kiedyś powiedział :
(2013-04-04, 18:12:58)Yashar Wrote: W Polsce każdy internauta jest gimbusem według innego internauty..
Wystarczy przyjrzeć się dokładniej np. komentarzom pod filmami na YT.
Reply
#9
Hai, tabaczka spoko, ale nudzi się to tanie wino zwane red bullem. Lowen prise i ozona cherry też nudzą a nie dostaniesz innych ;c
Reply
#10
Słyszałem, że gimbus to autobus szkolny -,-
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)