Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Profil w liceum, a przyszłość.
#1
Siema. Jestem w ogólniaczku w 1 klasie. Na razie mam tylko rozszerzoną matematykę, a od 2 jeszcze geografię i angielski. Z tych przedmiotów zamierzam zdać rozszerzoną maturę, może jeszcze podstawę z hiszpańskiego napiszę. Mam takie pytanie: jakie przyszłościowe kierunki mogą mnie po nim czekać? Nie muszą być typowe, bo wiem, że mógłbym na przykład iść na prawo, jakby mi nawet dobrze poszło, ale raczej nie zamierzam. Sensowne odpowiedzi nagradzam plusami. Smile
Arrow wielkie liczby, potęgi 10
Reply
#2
Możesz studiować po typowym mat-geo, bodajże:
-europeistykę
-geologię
-turystykę
-ekonomię
-agroturystykę
-matematykę
-geografię
Reply
#3
Mamo, też jestem na mat-geo-ang i na pewno będę zdawać jeszcze hiszpański Tongue I nie wiem, co dokładnie ze sobą zrobić, bo nie miałam pomysłu na cokolwiek po humanie, a na mat-fiza czułam się za głupia. I tak wylądowałam na środku. I osobiście myślę o czymś w okolicach ekonomii. Z takim wykształceniem i paroma językami myślę że dałoby się złapać pracę w jakiejś firmie i może potem do czegoś dojść Tongue
Reply
#4
Quote:jakie przyszłościowe kierunki mogą mnie po nim czekać?

Quote:-europeistykę




/Ja bym poszedł na architekturę.
Reply
#5
Heart 
Studiować może co chce Q.Q.

Fizyka Techniczna obecnie wielkie zapotrzebowanie na ludzi po tym jest, informatyka, elektrotechnika.
Reply
#6
Architektura? Ale to rysunek techniczny. ;c
Arrow wielkie liczby, potęgi 10
Reply
#7
Autocad - i rysunek techniczny staje sie przyjemniejszy
Reply
#8
Po takim profilu to był leciała na policję, straż graniczną albo najpierw bezpieczeństwo wewnętrzne i później jesteś gość. Każdy wie, jakie mundurowi mają warunki pracy i jakie przywileje. Big Grin
Reply
#9
Mój kuzyn jest na 3 roku studiów informatycznych w Krakowie. Za stypendium i pracę żyję już bez wsparcia rodziców. Jego kolega w wieku 24 lat lat rekrutuję już programistów do firmy.
Reply
#10
Tylko, że na informatykę idzie teraz tyle ludzi, że nie będzie można niedługo znaleźć pracy tym zawodzie. Pomyśl, że bum na infe zaczął się pod koniec lat '90, a więc przez te 10 lat przybywa coraz więcej informatyków, a mało zwalnia miejsca pracy, bo mają teraz po 30.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)