Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomocy z ściągą! Jaka lepsza?
#1
Jaka najlepsza ściąga?
-krótka, szeroka.
-długa, wąska
-krótka, wąska, dwustronna.
Mój piórnik:
http://p.alejka.pl/i2/p_new/30/08/piornik-tuba-roadsign-australia-2-kolory-class_0_b.jpg
Reply
#2
Najlepsza jest ta w glowie.
Reply
#3
W takim piórniku ściągniesz z każdej ściągi, polecam pod spodniami ( mniej więcej przy kostce) przykleić ściąge na skiere Big Grin
Reply
#4
Dawaj na linijkę. Piórnik mogą Ci kazać schować.
_
Arrow wielkie liczby, potęgi 10
Reply
#5
Krótka i szeroka według mnie. Wtedy możesz ją przymocować do zewnętrznej strony piórnika taśmą, zszywaczem, agrafkami, czy też pineskami. Ja najczęściej kładę po prostu ściągę na sprawdzian/kartkówkę, jeśli mam taką możliwość, to zakrywam kartkę piórnikiem pod takim kontem, gdzie stoi ławka nauczyciela. Gorzej, jeśli nauczyciel chodzi po klasie.
Reply
#6
hah, ja zazwyczaj jak robię to potem z niej nie korzystam bo wiem jakie w niej informacje zawarłam Big Grin
Reply
#7
tzw. harmonijka
Reply
#8
Najlepiej wziąć butelkę i nakleić ściągę tam gdzie są podane składniki Smile Nikt nie zauważy Smile
Reply
#9
Zapisujesz w formacie txt, zapisujesz na telefon i masz wszystko piknie, ja nie mam piórnika, a mówiąc szczerze mam ok 30 plików pdf na telefonie i sporą teczkę ściąg z samych 1,2,3 klasy gimnazjum. Jeśli masz androida to możesz ładne obrazki w pdfie powsadzać.
Reply
#10
Robię tak, pliki pdf + internet, to jest coś Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)