Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obliczenie matematyczne
#71
Nie chcę nic mówić, ale temat jest od tego co my o tym uważamy, więc nie musicie hejcić od razu i kogoś wyzywać od Idiotów...
Reply
#72
To nie znaczy, że te podstawy trzeba odrzucać ^^ Potem jest rozszerzenie informacji, ale wszystko na podstawie tych najprostszych definicji. Dla Ciebie podstawy to jest rzecz mało ważna i je odrzucasz. Efektem są takie głupoty ^^

Hayatoro:
Ale nie wytłumaczysz. Oni wolą policzyć z x i powiedzieć, że umieją to lepiej i ich sposób jest dobry. Podstawy matematyki są dla nich niczym.
Reply
#73
Jeszcze mnie się uda ... To dla wszystkich Mat-fiz'ów w Polsce Cool
Reply
#74
Oh, c'mon, a niedawno myślałem, że siedzenie przed komputerem nie szkodzi, ale czytając to, odnoszę przeciwne wrażenie.
Tak jak JA rozumiem kolejność wykonywania działań, tak WIELE INNYCH osób to rozumie. A to jest definicja książkowa, tego się nie da inaczej rozumieć. Naprawdę, skąd Ci się wzięło to, jak ja rozumiem kolejność wykonywania działań, gdy od początku mówiłem o tym, że w podstawówce wszystko jest uproszczone?
Dalsza dyskusja nie ma sensu, u niektórych widocznie zanikła funkcja czytania ze zrozumieniem, bo ja o jednym, a Ty o drugim.
Poruszyłem kwestię etapów szkolnictwa, Ty poruszyłeś jedną, oczywistą sprawę, na którą sam znasz odpowiedź, bo jest identyczna do Twojego rozumowania. Ale nie, dalej drążysz ten zupełnie bezsensowny temat. Ja nie odpowiadam na głupie pytania, wybacz. Czy Ty rozumiesz, o czym ja mówię? Widzę, że nie.
Szlag mnie trafi po prostu. Nawiasy --> Mnożenie i dzielenie --> Dodawanie i odejmowanie. I jak powiesz mi, że kolejność jest inna, to szykuję
pętle. Pomyśleć, że wplątałem się w dyskusję z osobą, która mnie w ogóle nie słucha, a jeszcze ją drąży. Skończyłem już z Tobą. Wink
Reply
#75
Exclamation 
A dziękuję CoolAtup
Widać, że to ty ni potrafisz czytać ze zrozumieniem. On chciał, żebyś ty wytłumaczył jak rozumiesz kolejność wykonywania działań, żeby poznać Twój tok myślenia, ale ty tego nie potrafisz i próbujesz kogoś zmieszać z błotem jak ostatni cham. Zresztą czemu ja się dziwię. Zawsze tak robiłeś.
Reply
#76
a jesli zapiszę to Nawiasy ->Dzielenie i mnożenie - > odejmowanie i dodawania, to będzie to błędne ? Tak lub Nie
Reply
#77
Nie. W tym wypadku [Czytaj: Jeśli masz obok siebie dzielenie i mnożenie, bądź odejmowanie i dodawanie] wykonujemy działania zgodnie z zapisem, od lewej do prawej.

paticzek:
Czy naprawdę, tak trudno zrozumieć jest, że nie ma czegoś takiego, jak "inne rozumienie" kolejności wykonywania działań? To jest jasno opisana zależność, nie ma innego "ale". Ja też się dziwie, bo Ty mnie nie znasz. O.o I nie masz prawa mówić "zawsze tak robiłeś", bo Ty mnie po prostu nie znasz. Nigdy Cię nie lubiłem, zawsze uważałem Cię za dzieciaka chcącego wywyższyć się każdym możliwym sposobem, wyrobiłem już sobie o Tobie zdanie przez te 5 lat gry, skończyłem z Tobą dyskusję, więc, z łaski swojej, nie zachowuj się, jak, tak jak powiedziałeś, ostatni cham i nie wpierniczaj się do rozmowy, jeśli nie chcę usłyszeć Twojego zdania na ten temat. Fakt, że nie odpisałem poprzednio na Twoją wiadomość, powinien dać wystarczająco Ci do zrozumienia, że ja NIE CHCĘ z Tobą rozmawiać. Więc skończ waść pan.
Reply
#78
Napisałes nawet jedne zdanie z sensem " Jeśli masz obok siebie dzielenie i mnożenie, bądź odejmowanie i dodawanie] wykonujemy działania zgodnie z zapisem, od lewej do prawej. ", więc czemu robisz inaczej i nadal twierdzisz że to może wyjść 1 ?

Ps. zapis kolejności wykonywania działań z mojego posta wyżej jest całkowicie poprawny
Reply
#79
Znasz mnie od 5 lat? To ciekawe ^^ Nawet bardzo. Skoro ja Cię niby nie znam to dlaczego ty aż tak dobrze znasz mnie niby? Chyba coś ci nie wyszło Heart
Reply
#80
Zauważyłeś może, że ja tu nigdzie nie napisałem swojej koncepcji? Zgodziłem się z Zolashem, bo popieram go w tej kwestii, próbował rozwiązać działanie z innej perspektywy, nawet, jeśli mu to nie wyszło, to takie jest jego zdanie i mam dość tego, jak ktoś krytykuje innych, ponieważ mają inne zdanie. W głównym poście pisze taka notka, radzę ją przeczytać. Mam na myśli głównie "Co na ten temat uważacie[...]".

paticzek:
Odpowiednia analiza, to, jak wyglądają Twoje posty, wiele mówi o samym Tobie. I dość interesujący minus, a więc obraziłem Cię "dzieciakiem" czy "chamem"? Jeśli tym pierwszym - takie jest moje zdanie na temat Twojej osoby, to nie jest żadna obraza. Druga opcja - Ciekawe, sam przyrównałeś mnie poprzednio do chama, więc nie masz prawa mówić o tym jak o obrazie. I tu właśnie ujawnia się Twoja dziecinność. I możesz dalej myśleć, że to jest obraza, ja to po prostu zgłoszę. Big Grin W sumie, to nawet mi się nie chce. Jakoś nie płaczę za pikselkami, może dlatego, że mi się znudziły.
___
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)