Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eko - rzeźba
#1
Hej,

może na początku wyjaśnię. W mojej szkole organizowany jest konkurs na eko - rzeźbę, czy jak kto woli, wynalazek.
No i ja oczywiście postanowiłem wziąć udział w tym konkursie, a tu się okazało, że nie mam żadnego pomysłu na to, co i z czego zrobić.

I do tego właśnie potrzebni jesteście mi Wy. ^^ Nie chcę, żebyście mi opisali dokładnie co, gdzie i jak, tylko 'składniki', oraz efekt końcowy.

Za najlepsze pomysły daję + Tongue
Reply
#2
Nigdy czegoś takiego nie budowałem, ale wydaje mi się, że najlepszym materiałem będa kartony i plastikowe butelki Smile
Reply
#3
Brick 
No właśnie też tak sobie myślałem, zwłaszcza, jeśli chodzi o butelki, tylko co z tego zrobić?
Bo w sumie mógłbym wyciąć dziurę w denku butelki i wmówić dyrektorce, że jest to awangardowe spojrzenie współczesnego człowieka na świat, ale nie chcę odwalać i tak właściwie to zależy mi na punktach na koniec roku, więc potrzebuję czegoś 'innego' ^^
Reply
#4
Może samochód? : ]


Albo.... komputer! Big Grin a na ekranie Gra ze śmieci ; O
Reply
#5
Thumbs Up 
Zamek, robota "Dewastator" (nazwa mojego :3)
Reply
#6
Jakbyś się postarał to możesz zrobić jakąś realną rzeźbę. Wystarczy poszperać trochę w necie i znaleźć coś łatwego a zarazem ciekawego.
Reply
#7
Nie, nie komputer odpada ^^ Mam oddać na konkurs dwa kartony? Cool

Ale ten samochód, to nawet fajny pomysł... Już w głowie pojawiają mi się plany jak to zrobić, tylko jeszcze połączyć w całość ^^

Pro Krewetka:
Z moimi umiejętnościami zamiast zamku wyjdzie mi zwykła kupa śmieci Tongue
Ale 'Dewastator' może się przyjąć... Dodgy

AtUP
Na początku też tak myślałem, ale doszedłem do wniosku, że pierw się spytam dyrektorki, czy nie uzna tego za plagiat czy cóś. (Wiem, wiem, dziwne, ale jej nie znacie ^^)


Ok, na razie robię samochód, może jak skończę, to dojdą jakieś nowe pomysły ^^
Reply
#8
Zrób jakąś fotkę jak skończysz ^^
Reply
#9
Zrób człowieka z puszek Wink
Reply
#10
Hmm wóz strażacki Niekrytego Krytyka się nada.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)