Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz znienawidzony przedmiot w szkole.
#1
No! Ten temat będzie służył do opisywanie Waszych najgorszych (najgłupszych według Was) przedmiotów w szkole. Smile

Zacznę od siebie. NIENAWIDZĘ matematyki po prostu nie trawię tego przedmiotu, nic nie umiem i nie będę umiał... może przez moją wspaniałą nauczycielkę. Ogólnie matematyka jak i przedmioty ścisłe są nie dla mnie, ja jestem humanistą. Taaa... z matmy wychodzi mi ledwo 2, a np. z polskiego 5. Dziwne nie? Tongue

Możecie wpisać jeden przedmiot nie więcej.
Kto już skończył szkolę niech napisze jaki BYŁ najgorszy przedmiot. Tongue

1 gimnazjum.
Reply
#2
Chemia.
Reply
#3
Wszystkie są głupie i nudne ._. (6 klasa)
Reply
#4
Matematyka!
Reply
#5
Może byście to rozpisali, tzn. czemu tego nie lubicie.
Reply
#6
Język Polski ale to przez nauczyciela Big Grin
Reply
#7
Fizykaa... Wredna baba i tyle. A nie powiem już o matematyce.
Reply
#8
Shocked 
Muzyka/Plastyka! Miałem tą samą wredna babę od tego. Dawała mi same pały!
Reply
#9
Biologia.Mój nauczyciel ma ksywke "MagGajwer".Wali sucharami jak nie wiem Cool..On do nas Praca w domu,dla niektórych Praca w kartonie Dodgy

Ja go czasami nazywam "SirSuchar" "McSuchar".
Reply
#10
Mam wiele znienawidzonych przedmiotów. Czemu?
Żyję w Anglii, a wraz z Anglią dziwni nauczyciele.
Po pierwsze, nienawidzę Science! To coś jak w rodzaju przyrody. Wszystko byłoby ładnie fajnie, gdyby mnie nie przenieśli do klasy przyrodniczej z lepszym poziomem edukacji. Mam dwóch nauczycieli od przyrody, jednym z nich jest Pan Barber, który daje nam zadania domowe jakby były dla kogoś z liceum, a ja jestem aktualnie z najmłodszego roku gimnazjum.
Drugi nauczyciel nazywa się Pan Thomas, jest głową ósmego roku gimnazjum, ciągle nam daje kartki gdzie mamy wykonywać trudne zadania, po czym wklejać je do zeszytu. Mój zeszyt jest już taaaak gruby z tego powodu.
Po drugie, nienawidzę Plastyki. Lubię malować i rysować, owszem, ale nauczycielka nam mówi o rysowaniu w proporcjach i tak dalej. A ja to chrzanię, bo nie muszę znać podstaw. Sama się uczę.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)