Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz znienawidzony przedmiot w szkole.
Quote:
Lubie matmę, fizykę, chemię, nawet polski polubiłem w gimnazjum bo nauczycielki które miałem, a miałem 2 naprawdę potrafią wytłumaczyć.

Ogólnie rzecz biorąc lubię nauki ścisłe, ponieważ w nich jedno wynika z drugiego. Jeśli nauczysz się podstaw to dalsze tematy są coraz łatwiejsze.
Jedynie Biologia sprawia mi bardzo duże problemy. W 1 klasie gimnazjum biologii nienawidziłem.
Nauczycielka klapała jęzorem przez 10 minut tak że połowy się nie zrozumiało potem kolejne 10 minut rozpisywała się na wszystkie 3 tablice a my musieliśmy to przepisać, a do końca lekcji robiliśmy ćwiczenia. Jeśli ktoś nie zdążył do końca lekcji to harował w domu.
Biologia w 2 klasie to co innego, już lepiej zacząłem ją rozumieć, ale dalej zrozumieć całkowicie nie mogę.

Nauki humanistyczne... nie lubię ich dlatego bo w nich zupełnie na odwrót niż w naukach ścisłych. 1 nie wynika z drugiego i wszystkiego trzeba się uczyć na pamięć. Jedynie polski na razie polubiłem. Tongue

A języki obce? W gimnazjum muszę się uczyć dwóch: Angielskiego i Niemieckiego. Niemiecki tylko w na początku trudny ale potem jest łatwiej, tylko potem zaczynają się bardziej skomplikowane rzeczy.
Angielski, uczę się go od 1 klasy podstawówki, co prawda przetłumaczę jakieś angielskie zdania na polski, ale gramatyki to chyba nigdy nie skumam, kolega się uczył angielskiego i mi mówił że w angielskim jest chyba 15 czasów i to jest dziwne... Jest jeden czas teraźniejszy, który ma w angielskim 5 czasów i każdy służy do czego innego.


straszny łowca:

Racja, jak już ktoś ma zostać nauczycielem to niech nie idzie tylko i wyłącznie dla kasy tylko żeby czegoś nauczyć.
Jednak niektórzy nauczyciele np: nauk ścisłych chcą przekazać wiedzę, jednak wiedzę tych nauk nie jest łatwo przedstawić w jakiś zrozumiały sposób.

Gastly:

Jak będziesz miał z nią lekcje następnym razem to spytaj się czy nie jest feministką ( może mężczyzn nie lubi Tongue ), jeśli nie to może to być kwestia orientacji Cool Cool Cool (żart Tongue)
Reply
Nie znoszę Ruskiego i Chemii !!!
Reply
Ja już bym wolał Ruski niż ten niemiecki Huh
Reply
Szczególnie matma i biologia.
Reply
Historia.
Reply
Biologia - dali nam najgorszą nauczycielkę w szkole
Niemiecki - Nic mi z niego do głowy nie wchodzi
Reply
Biologia przez nauczycielkę, która niczego nie uczy...
Reply
Teoria sztuki, fizyka.
Reply
Ja tam Ruski bym wolał od Angielskiego, znam dobrze Niemiecki bo siedzę w Austrii. Ruski ma śmieszne wyrazy co niektóre, lecz fizyki nigdy nie ogarniałem jak i chemii lecz to wina nauczycielki. Szkoda że w szkole nie można wybrać sobie przedmiotu rozszerzonego, wybrał bym z pewnością Japoński z powodów takich iż na wakacje się wybieram tam specjalnie na konwert i pozwiedzać cudowne sklepy i sklepiki. Ciągnie mnie tam również z tego powodu iż bardzo podobają mi się Japonki z dużymi pięknymi oczami Big Grin
Reply
Mój znienawidzony przedmiot w szkole:
Kanapka.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)