Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.75 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tolerancja
#1
Witam Smile
Na język polski muszę zrobić sondy o tolerancji Smile Zrobiłem je i uznałem że to idealny temat do drobniej dyskusji Smile
Możecie na nie odpowiedzieć ?
Pytanie 1
http://sonda.hanzo.pl/sondy,180884,WJlP.html
Pyrtanie 2
http://sonda.hanzo.pl/sondy,180886,yCY8.html
Pytanie 3
http://sonda.hanzo.pl/sondy,180887,B3es.html
Pytanie 4
http://sonda.hanzo.pl/sondy,180889,Bt9x.html
Pytanie 5
http://sonda.hanzo.pl/sondy,180890,iHvU.html
Pytanie 6
http://sonda.hanzo.pl/sondy,180891,yS0U.html
Pytanie 7
http://sonda.hanzo.pl/sondy,180892,7F0m.html
Reply
#2
Wszystkie odpo moje do prawie tak ale były 3 nie. Big Grin
Reply
#3
Zagłosowałam i ogólnie dziwi mnie to, że większość osób nie życzyłaby sobie osoby innej rasy w swojej rodzinie jednocześnie deklarując się jako osoba tolerancyjna i skłonna do pomocy niezależnie od koloru skóry. Gdzie tu sens gdzie logika?
Reply
#4
Wink 
Taktaktaktaktak. Mój najlepszy przyjaciel jest mulatem, najlepszy przyjaciel z dzieciństwa - świadkiem Jehowy, a moja dziewczyna by się obraziła, jakbym nie tolerowała homoseksualistów Big Grin Każdy inny, wszyscy równi. Dopóki nie robią innym krzywdy Smile


Ostatnie jest takie ciekawe wg mnie do dyskusji. Bo niby prezydent Polski powinien być Polakiem, a czarna skóra wskazuje na to, że prawdopodobnie nie jest, tzn może być jak się tu urodził itd., ale może też nie być. Ale z drugiej strony, wszyscy w rządzie wielce są Polakami i patriotami, a każdy tylko chce coś urwać dla siebie Sad Więc w zasadzie co ma narodowość do czegokolwiek, jak to Polacy ruchają Polskę.
Reply
#5
Wowowow! Źle to przeczytałem i dałem nie ;_;. Dzięki, szkoda, że nie można zmienić ;c.
Reply
#6
Tylko na ostatnie pytanie odpowiedziałem 'nie' i jeszcze na te o żydach, ale to przez przypadek, bo nacisnąłem nie to co trzeba.
Reply
#7
Dla mnie nie jest ważne pochodzenie prezydenta. Niech rządzi nami Arab, Chińczyk, czy ktokolwiek inny, byleby rządził dobrze i obiektywnie. Wink


/Źle zrozumiałem te wydanie dziecka za człowieka innej rasy. Wcześniej były tematy o wojnie i myślałem, że chodzi o coś w stylu pomocy komuś innej rasy kosztem dziecka. I zaznaczyłem nie, chociaż powinno być tak. ;__; Chociaż tak serio to nie będę miał dzieci, nigdy.
/Down:
A czemu miałoby się tego nie ominąć? Jakoś nie widzę różnicy, należy zbędne granice likwidować, a nie niepotrzebnie utrudniać sobie życie.
Reply
#8
Tyle, że prezydent pełni w Polsce funkcję reprezentacyjną. Dlaczego kraj miałby reprezentować np. murzyn, skoro większość obywateli to biali?
Reply
#9
Exclamation
Reply
#10
Big Grin 
No, w zasadzie to racja, nie siedzę w tym, ale prezydent chyba mało może, nie? Tylko głównie ma wyglądać ew. coś wetuje TongueZ trzeciej strony to np większość Polaków to chyba bruneci, nie? I blondyn albo rudy też mi jakoś mniej wygląda polsko, a Polakiem spokojnie może być. Więc skórę też by olać można Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)