Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.75 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tolerancja
#41
Rolleyes
Reply
#42
Chyba u ok. 500 gatunków zwierząt jest homoseksualizm, a one chyba sobie tego nie wymyśliły jako bunt lub kaprys, tylko to po prostu coś zakodowane gdzieś, gdzieś... w środku.
Reply
#43
Idea
Reply
#44
Jestem Hetero, ale jednocześnie toleruje homoseksualistów, tylko pod warunkiem jeśli się z tym nie obnoszą. Ostatnio widziałem Lesbijki na ulicy które stały na środku chodnika i się całowały i to dosyć długo. Dla mnie to nie był jakiś odrażający widok, ale bez przesady.

PS: Nawet nie było na co dokładnie patrzeć bo była zima i były w grubych kurtkach. Cool

Ale ok, tolerować nie trzeba, bo każdy ma swoje zdanie i każdy inaczej to postrzega. Ale jeśli ktoś już takiego człowieka prześladuje to moim zdaniem odpowiedzialność karna za to powinna być.

AtDół

Z tym postem się zgadzam.
Reply
#45
Thumbs Down 
At
Reply
#46
W mojej rodzinie jest osoba ze schizofrenią. Porównywanie tego do homoseksualizmu to głupota. Widziałeś kiedyś jakiegoś schizofrenika na żywo? Bo ja mieszkam dom w dom z jednym od kilkunastu lat. Wierz mi, ani to ani to nie jest świadomym wyborem, więc tak jak bez sensu karać chorych, bo zachorowali, tak bez sensu karać homoseksualistów za to, że tacy się urodzili.
Mefiltofeles:
Większość tak, tylko z prezydentem nie.
Nie mam nic do homoseksualistów, o ile nie okazują uczuć publicznie - to samo mógłbym powiedzieć o parach heteroseksualnych. Uważam za hipokryzję to, że niektórzy (zazwyczaj mężczyźni) uważają pary męsko-męskie za obleśne, ale już w damsko-damskich nic im nie przeszkadza, bo na to reagują...
Reply
#47
Co do homoseksualistów to widze ze kazdy mysli podobnie Tongue

Tolerowac ich trzeba bo przeciez to nie ich wina że są jacy są.
Ale nie toleruje tego zeby adoptowali dzieci..
Jakie to dziecko bedzie mialo pozniej zycie..
Reply
#48
Smile
Reply
#49
Heart 
Co wy macie do takich zwykłych ludzi, którzy siedzą sobie spokojnie w domu, nic nikomu nie robią, tylko po prostu są zakochani w tej samej płci?
Kurna, dostaje się jedno życie, żeby dobrze je wykorzystać, ale wspomniani wcześniej ludzie nie mogą żyć jak chcą, bo jakiś Polaczek będzie miał ból dupy, że takie związki szkodzą społeczeństwu i trzeba je tępić.
Zajmijcie się wreszcie swoim, a nie cudzym życiem. Dodgy
Ja sam jestem indywidualistą i nienawidzę być zależny od jakiejkolwiek grupy, tylko, że w ówczesnym świecie nie jest to możliwe.
Reply
#50
Jeśli tak mówisz o lesbijkach, to tylko ci nie pasują Faceci Homo i już raczej wiem czemu.
Brzydzisz się nimi? Ja też, ale staram się tolerować, jeśli publicznie się nie całują.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)