Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.75 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tolerancja
#21
Ja nienawidzę lezbijek oraz gejów bo kiedy idzie taka para chodnikiem odrazu czuję obrzydzenie i odwracam głowę w drugą stronę.
Reply
#22
Co do pytania numer 3:
Jesli ktos ma problem z czyms takim to nigdy nie poznal ani jednej latynoski. Latynoski sa piekne *.*(Znam jedna :3 Jest idealem kobiety)
Reply
#23
Mhm, nie kłócę się, bo nie mam sprecyzowanego zdania Smile
Reply
#24
Pytanie o żydów w czasie wojny mnie zniszczyło, tzn. wynik sondy. Większość osób podczas wojny by o swoje przetrwanie walczyło, a nie jeszcze pomagać żydom. Z drugiej strony, czemu mam tolerować żydów, skoro oni nie tolerują nie-żydów?
Reply
#25
Racja lepiej walczyć o ojczyznę niż pomagać żydom Smile
Reply
#26
Wszędzie prawie mam tak, pytanie ostatnie na nie, i to o wydaniu dziecka - sam nie wiem.
Jeżeli miałby to być ktoś, kto nie zmieni w jakiś sposób zachowania dziecka, pozwoli mu żyć w normalny sposób, to tak. Gdyby to jednak miał być ktoś, w czyjej religii kobiety traktowane są czasem nawet jak śmieci, to nie. Jednak to dziecko, i nie można zabraniać mu prawa wyboru, ale żaden rodzic chyba nie wydałby go gdzieś, gdzie będzie miało gorzej.
Nie mam nic do czarnoskórych, chodź tak się złożyło, że wszyscy czarnoskórzy których znam osobiście to agresorzy, to nie chcę oceniać całej rasy, w końcu rodzą się tak jak my. Homoseksualiści to samo, bez obnoszenia się z tym tak jak robią to niektórzy. Te parady, jakieś ustawy. Póki co to nie jest zabronione. Ogólnie nikt nie musi się całować na ulicach itd. Dla kogoś może to być niesmaczne. No, to chyba tyle.
=
Reply
#27
Hm, ja np jak odpowiadałam na to pytanie, to bardziej sobie wyobraziłam jakiegoś zagłodzonego, ukrywającego się, prześladowanego człowieka, który po prostu jest biedny i potrzebuje pomocy, a nie kwestia tego, że jest akurat żydem. Osobna kwestia opowiadanie się za lub przeciw interesami żydów jako grupy społecznej, a osobna wspomożenie jednostki, w której sytuacji moglibyśmy się znaleźć.
Reply
#28
Quote:Ja wiem dlaczego nie toleruję gejów to proste - dla mnie to chore że facet może kochać faceta i chcieć z nim uprawiać seks... Jeżeli ktoś nie widzi w tym nic dziwnego to niech lepiej uda się do psychiatry... Dla mnie to po prostu choroba, tyle. Dodgy

Schizofreników też nie tolerujesz? Schizofrenia jest chorobą psychiczną, podobnie jak gejostwo. (wg ciebie)
Reply
#29
Mnie wpieniają muzułmanie, tylko nie wiem czy w Polsce są jako mniejszość narodowa, czy etniczna lub czy w ogóle są w jakimś większym stopniu.
Czym mnie wpieniają? Narzucaniem swojej kultury, albo walki o zniesienie niektórych chrześcijańskich tradycji "bo im się nie podoba".

Mefiltofeles:

W pytaniu czy toleruje Homoseksualistów zaznaczyłem "nie". Czemu? Nie mam nic do tego aby byli homoseksualistami, ale jeśli się już z tym obnoszą, albo co gorsza: w miejscu publicznym się liżą, to dla mnie jest obrzydliwe.
Reply
#30
Angel
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)