Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odpowiedzi do sprawdzianów
#1
W tych czasach chyba kazdy ma smartfona i interner w nim. Postanowilem zalozyc ten temat ze wzgledu wlasnie na to.

Quote:Jestescie w szkole i piszecie np sprawdzian 45min, ja gdy czegos nie wiem wyciagam telefon i przeszukuje internet jednak nie zawsze wszystko znajduje. Ten temat sluzy pomocy w pisaniu sprawdzianow i kartkowek. Takie WPW szkolne.


Mozecie przed sprawdzianem otworzyc forum i na sprawdzianie wpisac pytania na ktore nie znacie odpowiedzi. Ktos kto siedzi w domu na forum moze wam pomoc.

Jezeli sie nie przyjmie zamkne. Powodzenia Tongue
Reply
#2
Nie lepiej się pouczyć?
Reply
#3
Myślisz, że ściągi po co są? Już bym wolał taka napisać niż ryzykować szukanie na telefonie podczas sprawdzainu.
Reply
#4
W robocie też będziesz pisał na forum margo co robić ? i z dziewczyną ?
Reply
#5
ja tam mam coś takiego że jak piszę sćiąge to podczas pisania jej 1/2 już umiem na teście. po prostu jak coś piszę to się tego bardzo szybko uczę Big Grin
Reply
#6
Rób tak dalej, z życzę powodzenia w dalszym życiu -.-
Reply
#7
A najlepsze to jak kogoś złapią. Big Grin


Książka - takie prostokątne, niedobre, z kartkami i mądre.

Masz wytłumaczenie. Dodgy
Reply
#8
Nie zawsze mądre ...
Reply
#9
W internecie nie wszystko jest prawdą .
Ja osobiście wiem , że jak poświęcisz 1 godzinę czasu w domu i na lekcji będziesz słuchał , a nie gadał Cool sam czasami nie słucham to będziesz mądrzejszy i będziesz zdawał wszystko na 5
Big Grin
Reply
#10
Nie każdy ma smartfona w tych czasach.Chcesz oszukiwać samego Siebie?To gratuluję.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)