Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 1.6 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wygląda wasza podróż do/ze szkoły?
#51
Ja mieszkam ok.200m od szkoły droga zajmuje mi ok 2min ,biegiem 30 sekund Tongue Prosto i w lewo Smile
/dzisiaj zapomniałem chemi ksiądz pozwolił mi iść do domu po książki na religi , po trzech minutach byłem z powrotem/
Reply
#52
No to i ja się wypowiem.
O 7:27 wstaję z łóżka, po umyciu się i zjedzeniu najczęściej płatków (te czekoladowe kuleczki Sleepy) wychodzę z domu. Do szkoły mam nie więcej niż 1km tak więc szybkim krokiem w 10 minutem jestem. Po drodzę przechodzę 2 razy przez ulice i raz przez tory kolejowy. Potem już z górki - idę sobie uliczką między domkami :-)
Reply
#53
Szołe mam po drugiej stronie ulicy, około 20 sekund i jestem na terenie szkoły więc moja poróż jest monotonna i ciągnie się wiekami
Reply
#54
Wychodzę sobie, idę do piekarni po jakąś ciepłą bułkę, palę fajkę, zjadam bułkę, przechodzę koło Żabki i koło Fali, przechodzę koło przedszkola i bum, jest moja Szczecińska gimbaza.
Reply
#55
Do szkoły mam 21km, a więc przemierzam odległość 11km(autobusem) po czym zabijam się i po paru minutach pojawiam się pod szkołą.
Reply
#56
Idę z mojego domu jakieś 200 metrów na prosto , potem jest sklep , skręcam 80 stopni w prawo przechodzę prosto przez ulicę zakręcam w lewo , zakręcam w prawo , 100 metrów na prosto , zakręcam w lewo , idę na prosto 200 metrów , zakręcam w lewo , idę prosto , schodzę przez schody , przechodzę przez tunel i już jestem w szkole .
Reply
#57
No więc taki do szkoły mam 2km Big Grin (zawsze chodzę z kolegą włączamy muzyczkę i bansujemy) Big Grin idę sobie 500m skręt w lewo potem 100m prosto i skręt w prawo i idę sobie prosto 1400m z koleżką do szkoły. Big Grin a z powrotem prawie tak samo tylko że na odwrót. Big Grin
Reply
#58
Ja wychodze, kupuje bake rollsy, przechodze na druga strone jezdni, autobus, delektuje sie jakze smacznymi bake roll'sami, wysiadam, 1km na piechote, przez rondo, prawo, potem lewo, lewo, wchodze do domu, zdejmuje buty, rzucam plecak do kata, jem cos, ide do pokoju, przycisk od komputera <click>, i jestem u siebie.
Reply
#59
Zazwyczaj mam do szkoły na 6:20 więc wychodzę z domu muszę wbiegać pod górkę przechodzę obok reala i tesco później 1 km. prosto i jestem w szkole.
Reply
#60
Moja szkoła znajduje się około 2 km od mojego domu.Dlatego wstaje 6.50,jeszcze zaspany ledwo trafiam do buzi łyżką z płatkami.Ubieram się biegnę na autobus bo nigdy nie wyjdę tak aby postać sobie na przystanku.Jade,3 minuty drogi z przystanku do szkoły.Jestem, 10 minut przed lekcją dowiaduje się że było zadanie domowe -.-
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)