Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt z Chemii! + za pomoc
#1
Heart 
Witam i pozdrawiam!
Otóż, w tym roku robię projekt z Chemii w mojej szkole na temat: "Cukier. Wróg czy przyjaciel?". W moim gimnazjum trzeba projekt z jakiegoś przedmiotu zrobić, inaczej nie przejdzie się klasy. Jestem liderem grupy. Co możemy ciekawego zrobić, pokazać szkole i jak to podsumować? Sensowne, oraz takie pomysły które mi się spodobają nagrodzę plusem.
To co już mamy w planach:
-Prezentacja multimedialna,
-Gazetka szkolna,
-Robienie doświadczeń,
-Wykład na jednej z lekcji.
Reply
#2
Prezentacja. :_: My z kumplami zrobiliśmy taką na biologię w jeden dzień i mieliśmy 36 punktów za projekt(prawie najwięcej ze szkoły). Mieliśmy jakieś 15 slajdów w stylu tytuł obrazek i to cały slajd, a do każdego z nich trochę tekstu czytaliśmy. Smile
Reply
#3
To już jest w planach. Dodgy Chciałem iść z Biologii ale jak dla mnie temat nie był fajny. Tongue
_
Reply
#4
Ja tam wziąłem projekt z... W-Fu Cool Ale temat bliski sercu: "Wybitne sylwetki siatkarzy Skry Bełchatów". Problem mam tylko z nauczycielką, która projektem kieruje i z kolegą "przywódcą": oboje ciągle poganiają, że trzeba już coś zacząć robić, chociaż termin oddania (zaprezentowania) projektów to czerwiec *-*
Reply
#5
Odświeżam bo spadło ;c
Reply
#6
Powiem Ci, praktyka jest taka że was usadzić nie mogą taką samą sytuacje miałem w tamtym roku. Zróbcie na odwal, dziękuje dobranoc.
Reply
#7
Jak nie zrobicie i tak zdacie, zaliczenie jest na świadectwie kończenia szkoły. Kolega z klasy nie zrobił projektu, a i tak zdał, tyle, że w 3 robił.
Reply
#8
Ja bym zrobił to w formie gazetki szkolnej. A że dużo mówi się teraz o zdrowym trybie życia(zdrowym odżywianiu) to można ta dobry początek opisać wpływ cukru na nasz organizm Smile
Jak mnie wena poniesie to dopisz coś jeszcze.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)