Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła średnia.
#31
Sad 
Ogólnie to jestem w LO, profil językowo-turystyczny i bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo żałuję że poszłam do liceum. Cool
Ale potem przypominam sobie dlaczego wybrałam LO (nie interesuje mnie żaden z zawodów które można nabyć w technikum), więc jakoś to znoszę.

Najlepiej mi idzie z języków i przedmiotów ścisłych. ;_;
Nie wiem już na jakie studia chce.
Reply
#32
Językowo turystyczny? Czyli co oprowadzanie obcojęzycznych wycieczek całe życie po tym samym muzeum? Angry
Reply
#33
Pomysl nad filologia Tongue
Specjalnosc nauczycielska - licencjata masz w 3 lata + mozesz zrobic tlumacza przysieglego (tylko nie jestem pewien, czy do tego nie bedzie konieczny magister, czyli z kolei 5 lat)
Reply
#34
Ja w przyszłości zamierzam iść do samochodówki,wyrobić jakiś zawód i iść na TIR-owca.
Reply
#35
LO na profilu językowym albo mat-fiz. Chciałbym zarabiać na własną rękę, póki co nie wiem jeszcze jak.
Reply
#36
Latarnia. D:

Ja chcę się dostać do LO(profi raczej mat-fiz lub bio-chem) jak najdalej od mojego miasta, by nie musieć chodzić z tym plebsem, który ciągnie się za mną od podstawówki. Angry
Reply
#37
Jestem w technikum handlowym,i jedyny zawód jaki widzę po tej szkole to przedstawiciel handlowy lub ew założyć własną działalność gospodarczą. Profil technikum ciekawy jeśli ktoś ma aspiracje zostać księgowym lub coś w ten deseń..
Reply
#38
Jestem w I klasie LO jednego z tych 3 najlepszych w Krakowie Dodgy, i powiem wam szczerze że wcale tak źle nie jest zdarzają mi się 2, czy 1 ale w liceum nie liczą się oceny tylko to co masz w głowie. Jestem w klasie matematyczno-fizycznej tylko że na razie mamy tylko matmę rozszerzoną dopiero w 2 i 3 inne przedmioty (nowa podstawa) i naprawdę mam się dobrze.
Teyal:
A co do tego że jesteś z Radomia a wybierasz się do szkoły w Warszaie myślę że nie powinieneś się wahać. U mnie w klasie jest chłopak z Tarnowa!!, który codziennie 2 godziny pociągiem w jedną stronę dojeżdża Wink.
Reply
#39
Czemu oprowadzanie wycieczek? Taki profil daje wiele możliwości. ^^

Red Label:
Miałam w planach przede wszystkim filologie i tłumacza właśnie, nauczyciel odpada. Big Grin
Reply
#40
W którym jesteś LO? Smile
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)