Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zawód
#11
dlaczego niby lepsza?
Reply
#12
Sam jestem w zawodówce, bo tam chciałem i mam Monter maszyn rządzeń ze specjalizacją spawacz. Spawacz na ten czas jest szalenie poszukiwany w Norwegii, Chinach, i Rosji. Jeśli naprawdę spawacz ma kiepskie warunki do praktyk to powiedz jakie.

Ja bym polecał na spawacz jeśli czujesz się w tym zawodzie na siłach, czyli masz cierpliwość, nie drży Ci ręka i masz bardzo dobry wzrok. Jeśli nie to bierz już tego stolarza. Ale nie wiem gdzie byś znalazł pracę. Poszukiwana jest teraz branża metalowa, a nie drewniana.
Reply
#13
Po pierwsze słaby wzrok i rece tez mi delikatnie chodzą a na praktykach jest tak ze nie zawsze są maski.Moj kolega ma tam praktyki to cały czas jezdzi po okulistach na poparzone rece i wogole
Reply
#14
Jak to nie ma masek?Oo
Reply
#15
Ty myślisz, że oni Ci kupią strój roboczy?! Sam musisz go kupić. Jedyne co mają to gogle. Jeśli ma coś poradzić na twarz, niech kupi kominiarkę, a na naświtlone oczy można nałożyć zużytą torebkę od herbaty. Wtedy przejdzie to.
Reply
#16
Nie zawsze sa czy np sa ale zepsute. Wole zrobic sobie uprawnienia na spawacza i wyjde na to samo
Reply
#17
Bo w przyszłości ciężko będzie Ci jako stolarz znaleźć prace, a samochody psują się i będą się psuć, więc ktoś musi je naprawiać, tak samo jak kucharz, ludzie jedzą i będą jedli. Trzeba teraz patrzeć w przyszłość, bo obecnie nikt Ci mebli nie będzie naprawiał, a kupi sobie nowe, a obecnie meble robią maszyny z tego co wiem, a nie ludzie, jedynie ludzie powkręcają śrubki, jedynie to moja wyobraźnia.
Reply
#18
Murarz. Nic nie robisz, a dostajesz full kasy.
Reply
#19
Na spawacza nie idź... po ~30 latach w tym zawodzie będziesz prawie ślepy Cool jak mój ojciec...
Reply
#20
Masażysta , dużo biorą Dodgy
______________________________
Kucharz ! Smile
Polecam Smile
Dużo zarobisz.
Jedzenie na miejscu + do domu Dodgy
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)