Thread Rating:
  • 7 Vote(s) - 2.43 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze oceny ;3
#11
Widać że przerobione lub nie twoje ciekawy jestem skąd masz tyle lasek z matematyki.

AtUp To może było kiedyś jak rozwijało się a teraz bez dobrych ocen dobrych studiów jesteś nikim a żeby pracować i nie mieć szkoły to trzeba mieć znajomości.
Dla lubiących matematykę: Liczby Natury Ian Stewart - super książka!!
Reply
#12
Wink 
W mojej szkole rekord to jest dostanie 37 jedynek na matematyce więc wiesz Cool rekord był pobity na moich oczach Cool
Reply
#13
Znałes te oceny 20 czerwca, a chwalisz się nimi dopiero teraz? kiep.pl/28363/oceny

Minus za głupią prowokację. Smile
Reply
#14
Kiedyś słuchałem radia facet się pytał w którym roku Polska odzyskała niepodległość i powiem wam że jedna na dziesięć odpowiedziała poprawnie więc WOS czy Historia się przydaje w życiu.
Dla lubiących matematykę: Liczby Natury Ian Stewart - super książka!!
Reply
#15
Nie wiem skąd ty wziąłeś te info Dodgy Chyba od nauczycielki która poganiała cię żebyś się uczył:3 Opisze ci to inaczej :
Marcin jest po zawodówce , a Darek po studiach oboje idą do tej samej pracy . Marcin pracuje ciężko wytwarza wysokie zarobki dla firmy , za to Darek ciągle obija się Tongue . Nadchodzi kryzys i firma musi zwolnić jednego z nich Wink i jak myślisz kogo zwolni , pracownika który tyra załatwia dla nich duży zarobek ale ze słabym wykształceniem , czy faceta który obija się ale ma wyższe wykształcenie ? Tak naprawdę gdy już zacniesz pracować dla jakiegoś pracodawcy to dla niego jest ważne ile możesz dla niego zarobić , co możesz mu zaoferować a nie to jakie masz wykształcenie Dodgy.

Chodzi mi oto :
AtUp To może było kiedyś jak rozwijało się a teraz bez dobrych ocen dobrych studiów jesteś nikim a żeby pracować i nie mieć szkoły to trzeba mieć znajomości.
Reply
#16
Po pierwsze teraz rzadko ci kogo po zawodówce wezmą a nasze woźne są po maturze więc coś nie prawdziwe te twoje info.
Dla lubiących matematykę: Liczby Natury Ian Stewart - super książka!!
Reply
#17
Idiotyczne rozumowanie, bez wykształcenia nie dostaniesz pracy... Żadna praca nie hańbi więc miłego machania miotłą czy łopatą.
Reply
#18
A ja w tym roku tylko jedno zagrożenie z chemii Big Grin
5 jedynek, jak na razie dobrze idzie.
Reply
#19
"Nie dostaniesz pracy " A kto mówi że ty musisz u kogoś zatrudnić się ? . Wiesz powiedziałbym że ty masz IDIOTYCZNE ROZUMOWANIE , powiedz mi jak chcesz zarobić duże pieniądze pracując dla kogoś ? Gdzie większość zarobków dajesz pracodawcy ? Dzisiaj są takie czasy że możesz dla pracodawcy zarobić 20 tys. a on z łaską wypłaci ci z tego 2 tys. miesięcznej pensji Dodgy Prawdziwą kase zarabia się na własnym biznesie Tongue Najbardziej śmieszy mnie to że w mojej szkole Podstawy Ekonomii uczy facet który uczył się ciężko przez kilkanaście lat a zarabia teraz 2 i poł tysiąca Dodgy .
Reply
#20
Żeby otworzyć własny biznes trzeba mieć logiczne rozumowanie i coś o tym wiedzieć i po drugie pieniądze.
Dla lubiących matematykę: Liczby Natury Ian Stewart - super książka!!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)