Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Technikum.
#1
Witam, mam takie zapytanie. Otóż czy w technikum uczą od podstaw, bo bardzo chcę być mechanikiem, mimo, iż niezbyt dużą wiedzą się cieszę, a nic innego mnie nie kręci? Smile Oraz czy praktyki trzeba zamawiać, czy coś. Big Grin
Reply
#2
Nie do końca - na pewno nie uczą od samych podstaw, więc lepiej zamów sobie kogoś żeby je wytłumaczył.
Reply
#3
Nie znam się, ale byłoby nielogicznie nie uczyć od podstaw, nie ma przecież profilu mechanik w gimnazjum ani nie każdy ma wujka mechanika, żeby mieć skąd mieć doświadczenie, nie? Wink
Reply
#4
Tzn. umiem takie mini podstawy, bo zajmuje się swoim skuterem, ale tam będą samochody a samochody to taka dla mnie mini "czarna magia" do opanowania... Big Grin Poza tym, w tym technikum co ja chcę jest mój bardzo dobry kumpel, więc... Big Grin
Reply
#5
To kumpel Ci na pewno wytłumaczy jak będzie taka potrzeba, biegnij spełniać marzenia Big Grin
Reply
#6
Jak jest twój kumpel, to zapytaj się jego jak było na pierwszym roku, proste. Huh
Reply
#7
W technikum uczą cię od podstaw tego na co idziesz. A co do praktyk to się ma w którejś tam klasie a tak to raczej samemu załatwić jeśli chcesz więcej się nauczyć
Reply
#8
Sorry, że tu i prawie nie na temat, ale nie ma sensu kolejnego robić. Czy po technikum ma się wykształcenie średnie?
Reply
#9
Przedmiotów zawodowych oczywiście uczą od podstaw, natomiast matematyki już nie zbyt.

Z praktykami jest różnie, ale najczęściej szkoła je załatwia. W mojej szkole zawsze dyrektor przychodził z listą i każdy sobie wybierał miejsce praktyk. Smile
Reply
#10
Ma się bodajże wykształcenie średnie, ale Technika ma się po zdaniu 4 testów teraz które są w poszczególnych klasach.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)