Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nauczyciel i papierosy
#41
No alkohol sam przyznam akurat, że raz trochę wypiłem, skradzione :X No i parę razy też, ale nie ciągle. Big Grin
Reply
#42
Nastolatki z reguły zostają przy maksymalnie winie i dobrze Big Grin. Gorzała to coś do czego raczej późno się podchodzi.
Reply
#43
Zapraszam do Chorzowa :3 , tutaj taka patola , że w podstawówce piją piwa ,a w gimnazjum już barmańską albo F16 , bo na nic lepszego nie mają:>


A tak poza tym , u nas F16 alkohol który ma coś koło 60% , kosztuje 2.50 za pół litra , a jeden papieros kosztuje 20groszy Cool , przebije ktoś Big Grin ?
Reply
#44
Pf. U mnie w szkole to Dziewczyna zrobiła sobie Irokeza z ala dredami Cool
Reply
#45
Sad 
Jeśli się wypierasz, to dostaniesz potrójnie. Nauczyciel kontra ty... chyba wiadomo, komu uwierzą, bo akurat nauczyciel by skłamał. Krótko mówiąc - na kłamstwie daleko nie zajedziesz. A żeby Cię ukarać nie potrzebują żadnego nagrania.
Reply
#46
Ja do dziś piję barmańską, bo mi smakuje, a barmańska to nie gorzała Tongue.
Reply
#47
Stary ale u mnie w gimbazie , Barmańska jest jak dla dorosłego Jack Daniels Big Grin , a orginalne polskie fajki to szczyt prestiżu , bo kurzą po 20 gr za sztuke Cool
Reply
#48
Faktycznie masz rację, aczkolwiek ja skupiłem się w swoim poście na fakcie palenia przez osoby niepełnoletnie, że biorą się za coś, co nie jest dla nich przeznaczone. Palenie przez osoby dorosłe też jest głupotą, bo to jest świadome zatruwanie swojego organizmu, ale to już jak kto woli - spełniają wiekowe wymagania, więc kij im w oko ^^
_____
Ja mogę się przyznać do tego, że raz wypiłem sobie piwo ze starszym kolegą, i na tym koniec. Spróbowałem, wypiłem, koniec. Nie wróciłem do tego, bo po pierwsze: stwierdziłem, że jak można pić to !At#$% skoro jest tak ochydnie gorzkie, po drugie: nie będę kozaczył, bo nie mam 18 lat.
To było na zasadzie degustacji Big Grin
Do palenia NIGDY W ŻYCIU się nie zabiorę. Palę czasami jedynie głupa, czasami zapalę sobie świeczkę w domu. Nic więcej Tongue
Reply
#49
Toś ty chyba pił jakieś piwo za 2zł , ze sklepu osiedlowego na dodatek ciepłe Tongue
Reply
#50
Mój kolega opowiadał mi jak pewnego razu był w szpitalu, i kolesiowi czyścili żołądek, bo palił. Po zabiegu powiedział koledze że odsysali mu dosłownie czarną smołę. Nie chciałbym czegoś takiego przeżywać, szanuj życie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)