Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nauczyciel i papierosy
#21
Nie wiem czy zasady mówią o tym że temat musi być ściśle związany z zabronioną rzeczą, by założyciel dostał kare.
To że temat mówi o sytuacji w jakiej znalazł się założyciel nie powinno być usprawiedliwieniem.

AtUp

Nie wiem co myśleć o tym temacie, to czy to jest zgodne z regulaminem to już chyba zależy od tego jak Moderator działu zinterpretuje ten temat.
Reply
#22
(2012-10-29, 15:11:50)Q Dance Wrote: Nie wiem czy zasady mówią o tym że temat musi być ściśle związany z zabronioną rzeczą, by założyciel dostał kare.
To że temat mówi o sytuacji w jakiej znalazł się założyciel nie powinno być usprawiedliwieniem.

AtUp

Nie wiem co myśleć o tym temacie, to czy to jest zgodne z regulaminem to już chyba zależy od tego jak Moderator działu zinterpretuje ten temat.

Człowieku, po co takie głupoty mówisz ? W szkołach co drugie czy trzecie dziecko pali, szczerze wątpię, żeby 'rodzicom się dostało'...
Reply
#23
(2012-10-29, 15:11:58)Warner Wrote:
(2012-10-29, 15:11:50)Q Dance Wrote: Nie wiem czy zasady mówią o tym że temat musi być ściśle związany z zabronioną rzeczą, by założyciel dostał kare.
To że temat mówi o sytuacji w jakiej znalazł się założyciel nie powinno być usprawiedliwieniem.

AtUp

Nie wiem co myśleć o tym temacie, to czy to jest zgodne z regulaminem to już chyba zależy od tego jak Moderator działu zinterpretuje ten temat.

Człowieku, po co takie głupoty mówisz ? W szkołach co drugie czy trzecie dziecko pali, szczerze wątpię, żeby 'rodzicom się dostało'...

Człowieku, po co takie głupoty mówisz ? W szkołach co drugie czy trzecie dziecko pali, szczerze wątpię, żeby 'rodzicom się dostało'...

Bo mało kogo policja/straż miejska przyłapuje na paleniu?! Dodgy
Z tego co wiem to w przypadku złapania dziecka na paleniu to rodzice mogą dostać grzywnę jakąś.

A to że w szkołach co drugie czy trzecie dziecko pali to nie znaczy że nie ma za to kary.

AtDół

Rodzicom*
To liczba mnoga.
Reply
#24
Mnie też przyłapała kilka dni temu. Jutro wywiadówka ale nie mówię o tym rodzicą. Chce iść na Halloween Big Grin
Reply
#25
Lepiej powiedz samemu, bo jak się wkurzy to na 100% nie pójdziesz (bo hallowen w czwartek albo piątek obchodzą). Tak to jest szansa.


Q Dance:
Ja o takim czymś nie słyszałem. U nasz w szkole jest -100 za palenie i tle do rodziców.
Reply
#26
Tu chodzi o kontekst tematu. Tutaj chodzi o po prostu o sytuację. Nie musi w temacie być coś napisane w indeksie rzeczy zakazanych, aby temat zamknięto. Jak w publicystyce jest temat o narkomanie, to chyba nie zasługuje na zamknięcie?
Z resztą, moderator i tak zadecyduje, co zrobić.
A co do tematu: Skoro NIE ma dowodów, to nie może Ci nic udowodnić, a Ty możesz stać przy swoim.
Reply
#27
Chlopie... lanie będzie Big Grin .Mówie ci nie pal, która dziewczyna chciałaby się całować z popielniczką??!! Cool chyba tylko palaczka Tongue ja nie pale i nie lubie palaczy bo mi to nie imponuje ^^
Reply
#28
Wink 
U nas jest tak mądra dyrekcja że wzywa policje , za demoralizacje Tongue
Reply
#29
Nie jestem palaczem i jestem z tego dumny. Uważam, że palenie papierosów poniżej 18 roku życia jest głupotą, chwalenie się tym jest gorszą głupotą, a przeżywanie tego gdy ktoś jeszcze na tym Cię złapie jest idiotyzmem roku. Po prostu nie pal dziecko, to nie dla Ciebie, poza tym... chyba nie chcesz, żeby mamusia zdjęła pasa i przywaliła raz drugi trzeci Big Grin
Reply
#30
U mnie pod gimnazjum codziennie stoi straż miejska Tongue
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)