Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Architekrutra krajobrazu
#11
roboty
Sachees:
ja po prostu nie rozumiem rofl glupi i leniwy?? wspomnienia z dziecinstwa masz czy cos wyzywasz aj a ci nic nie zrobilem
z reszty przedmiotow wychodzi mi 4 no moze 3 z fizyki i zawodowego jednego
kapioza:
nie da sie
nie umiem
porobowalem
zmienie kierunek przez matme
Reply
#12
A jak zamierzasz maturę napisać?
Reply
#13
Matura z matmy jest taka prosta ze jak sie pouczy to napewno zda.
Reply
#14
Też myślałem nad tym kierunkiem tylko miałem trochę lepsze oceny z matmy.

1,1,1,1,2,2+ Big Grin
Reply
#15
do matury 4lata a zeby dostac dopa u mojej pani trzeba 50% a na maturze wystarczy 30Smile
Reply
#16
Skoro teraz ma prawie same pały, to uważasz że maturę dobrze napisze?


Alcest:
Architektura to praktycznie sama matma i fizyka, więc to że zmienisz profil, nie znaczy że będzie łatwiej. Co po tym? No architekt...

Wszędzie na 2 trzeba mieć 50%, zwłaszcza na profilu matematycznym. Myślisz, że mając 30% z matury coś dalej będziesz mógł robić w kierunku architektury...?
Reply
#17
Architekt krajobrazu to całkowicie inna bajka niż "normalna" architektura.

Alcest:
Roboty po tym? Po samym technikum, to możesz sobie plewić skwery i obsadzać klomby. Po studiach też ciężko znaleźć robotę. Chyba, że znasz język i masz możliwość wyjechania zagranicę.; )
Weź pod uwagę, że na arch kraj musisz mieć opanowany rysunek, techniczny i artystyczny. Do tego masa roślin do WKUCIA, opisy itd. Mogę Ci podesłać zdjęcie książki z jedną rośliną, pomnożysz to przez 500 i musisz mieć to w głowie, jeśli chcesz zdać egzamin zawodowy. A to tylko jeden przedmiot Rośliny ozdobne. Oprócz tego masz inne, eksploatacja maszyn np. : )
Reply
#18
Pozdro dla ciebie jeśli myślisz, że biologię można wykuć. :X

BTW. Jesteś w technikum na pierwszym roku? Nie ogarniasz, więc podstaw matmy, które był w gimnazjum...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)