Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Architekrutra krajobrazu
#1
Co jest po niej? bo się wypisuje z logistyki mimo tego ze mam dobre oceny (3.7) srednia bez matmy z matmy mam 1,1,1,1,1,2 a baba to taka glupia baba i mnei nie przepusci
Reply
#2
Smile 
Głupia czy nie, matmy nie umiesz. Nawet jak zmienisz profil to z matmą będzie Ci ciężko.
Jak byś się uczyła matmy to byś nie narzekała na nauczycielkę.
Reply
#3
To jest chłopak. ;_;
Reply
#4
matma przyjacielu to nie jest historia czy biologia ktore da sie wykuc matme trzeba zrozumiec a ja nie rozumiem
poza tym rok temu logistycy mieli roz geografie a my mamy matme Smile pani jest baaaaaaardzo niemila Angry a na humanie to pewnie nauczyciel od matmy ma gdzies to czy umiesz robic matematyczne triki i da ci dopa
nie chcialbym nie zdac przez jakas durna matme
Kathemoru:
jestem bardziej kobiecy od miley cyrus ;-)
Reply
#5
to, że ktoś uważa się bardziej za humanistę niż za umysł ścisły to nie znaczy, że nie może już pojąć matmy. Ja przez całą szkołę średnią byłem noga z tego przedmiotu w przeciwieństwie do polskiego, który lubiłem. Dopiero przed maturą trochę przysiadłem przy tym co sprawia mi problem i powiem szczerze, że nie ma rzeczy nie do nadrobienia.Zdałem maturę i stwierdzam, że matematyki naprawdę można się nauczyć!! Szczególnie na te marne wymagane 30%

Myślisz, że na architekturze krajobrazu nie będziesz miał matematyki? Tak samo będziesz ją musiał opanować do matury jak po logistyce.

A właśnie, tak zapytam: jesteś na logistyce bo chciałeś tam iść czy poszedłeś gdzie popadło? Bo ja też długo się zastanawiałem nad logistyką, ale stwierdziłem, że co innego przyda mi się w życiu bardziej Wink
Reply
#6
Pójdź na Spawanie pod wodą, tam matematyki nie wymagają Dodgy
Reply
#7
chciałem iść na logistyke bo znajomych w szkole mam, ceniony jest zawod no i mialaby jak rok temu rozszerzona geografia
Sepdeert:
aleś ty zabawny Smile
niedługo nie będzie ci tak do śmiechu Smile
Reply
#8
Big Grin 
Jeśli masz bardzo dużo wolnego czasu, to architektura jest w porządku. Dużo roboty w domu...
Pytasz co po tym jest. A czego się w sumie spodziewasz?
Reply
#9
"matma przyjacielu to nie jest historia czy biologia ktore da sie wykuc matme trzeba zrozumiec a ja nie rozumiem"

Typowe stwierdzenie każdego lenia i obiboka. Nie umiesz jej, bo najwidoczniej nie wyćwiczyłeś skilla najpewniej z lenistwa. Chcesz się nauczyć matmy? To przysiądź i rób zadania, bez pomocy, sam udowadniaj, sprawdzaj, analizuj. Matma to jest trening umysłu, nauczyć się na sprawdzian z zakresu dwumiesięcznego materiału w jeden dzień to jak polecieć na Księżyc wiatrakiem.
Reply
#10
Lightbulb 
Pewnie jesteś zbyt głupi/leniwy i nie chcesz się przyznać. Jakbyś chciał to byś chociaż te 2 dostawał, a nie same 1.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)