Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zawod w przyszlosci - pomoc
#11
Co prawda dużo jest pracy ale za taką pensje co nawet w miesiąc nie wyżyjesz.
Reply
#12
Wlasnie takim kierowaniem sie przezyjesz, bo jezeli lubisz mechanike samochodowa i sie rozeznajesz w niej i chcesz sie w niej ksztalcic to bez problemu ci przyjdzie jej nauka, a i prace latwo znajdziesz nawet po technikum.
Reply
#13
+ opłaty z wodę gaz itp. Chleb bułki i wgl. W naszym kraju nawet po studiach nie dostaniesz czasem pracy dlatego młodzi Polacy uczą się Angielskiego lub Niemieckiego by wyjechać za granicę. Lepsza pensja i wgl.
Reply
#14
Teraz wspominasz o dobrym zawodzie , a daj przykładowo psychologia lub filozofia zamiast tego zawodu co podałeś.
Waleczny Tymek:
Dostaniesz pracę po technikum ale to musi być kluczowy zawód.
Reply
#15
Thumbs Up 
No tak ale wiesz w Polsce z pracą nie jest łatwo są tylko problemy..
Reply
#16
Olej szkołe idź do Hawaia kebaby sprzedawać
Reply
#17
Prawda jest taka, że w sumie niczym się nie interesuje a jak się interesuje to nie chce z tym wiązać przyszłości. W sumie to w technikum przerażają mnie po 8 lekcji dziennie(8-16) i kurde sam nie wiem czy liceum np human nie byłby lepszy niż takie technikum. A znając zycie i tak mi sie odwidzi i bede chcial isc na studia, w koncu najlepszy okres w zyciu ( podobno ) Big Grin
Reply
#18
Kieruj się głosem serca.
Reply
#19
Wiem, wiem. Musze to wszystko przemyslec, ale i tak czekam na inne porady. Jak myslicie tech czy lic?
Reply
#20
ja tam jestem na 1szym roku technik logistyk, ogolnie calkiem spoko, moze jako tako przyda mi sie kiedys bo kiedys bede miec swoj wlasny sklep lol. ale kierunek calkiem przyjemny polecam Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)