Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matematyka.
#1
Wink 
Czołem gracze! Stwarzam taki temat aby podyskutować o tym chyba najbardziej nieznośnym przedmiocie w szkolnych ławach. Ja też uważałem go za taki, ale w końcu przełamałem się i stwierdziłem, że ta bariera też jest do pokonania. Podzielcie się Waszymi przeżyciami i spostrzeżeniami związanymi z tym tematem, jak macie jakiś problem tyczący się maty, z którym ciężko Wam idzie służę również pomocą Wink
Reply
#2
Zacząłem w liceum jechać na 2 i 3, ostatnio wpadła czwóreczka z pracy klasowej. Stwierdziłem, że nie jestem dobry z matematyki, bo nigdy do niej nie przesiadłem i postanowiłem to zmienić. Nie piję od 17 lat, mam 17 lat, zapewniam, że nigdy nie przewoziłem swoim samochodem krabów lub innych owoców morza. Idea
Reply
#3
umiem 2+2=8
Reply
#4
Kurde koks jesteś w matmie Big Grin
Reply
#5
Ja zawsze jechałem na 1-2, a teraz poszło w górę. Zacząłem bardziej logicznie myśleć i dużo nad tym pracować, jedynie duży wkład przynosi efekty, no ale niestety jestem w klasie z rozszerzeniem mat-fiz .. Cool Czasami sobie zadaję pytanie co ja tu robię, no ale jakoś leci.
Reply
#6
Umiem dzielić przez zero , jestem inteligenty.
Dla lubiących matematykę: Liczby Natury Ian Stewart - super książka!!
Reply
#7
Pięć plus pięć równa się pięć... Co nie ;<? Btw. mam same szóstki z matmy Cool (żart). Słaby ;-;?
Reply
#8
matma podstawowa-1
matma rozszerzona-1

U mnie w klasie tak ok.20 na 31 osób
Reply
#9
Nie da się dzielić przez zero misiaku Wink
Reply
#10
2:0 = 0 Smile. Mit obalony, czekam na następne Big Grin.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)