Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagrożenia na koniec roku.
#11
Shocked 
Biologia i Chemia mamy jedną nauczycielkę, której szczerze nie uważam za kogoś kto potrafi nauczyć, atmosfera na jej lekcjach jest taka, że aż się odechwciewa uczyć. Exclamation

Najbardziej lubię chyba języki obce, geografię, fizykę Wink
Reply
#12
Chemia.. Matematyka.. Informatyka.. Huh Jest ktoś dobry z tych przedmiotów ? Piszcie na GG: 306252 Big Grin
Reply
#13
Chodzi Ci o przejście do następnej klasy na tak zwanym "warunkowym"? Tongue
Reply
#14
Z wf'u nie mam żadnej oceny, ale nauczyciel jest taki śmiesznie śmieszkowy, że i tak da mi 5.
Reply
#15
Matematyka i o ile ją nawet lubię(a to że nie rozumiem to już inna sprawa Cool) i niemiecki-fuuuuu
Reply
#16
Zagrozen nie mam, ale walcze o 3 z matmy i o szostki (jedna z histy gwarantowana i informatyka, jeszcze walcze o 6 z religii) tak to reszta czworki i piatki. Za brak polskich znakow przeprasza android.
Reply
#17
Tongue 
No ten tego, ja z Biologi. Wink
Reply
#18
Zagrożeń nie mam, ale jeżeli skończę z 2 z matmy to rodzice mnie poćwiartują. Exclamation
Reply
#19
Mi pogratulują. A tak to nie mam żadnych zagrożeń. Tongue Najgorzej mi idzie chemia, matma, fizyka, i niemiecki. Big Grin


Taak tak, wielki humanista. Tongue
Reply
#20
Ło Sad to ja mam jakąś średnią 3,3 i prawie zagrożenie z muzy (miałem na półrocze). Gdyby tylko ruska ogarnąć byłby gites majonez. No i matma słaba, ale raczej to przez to, że nawalmy się na niej (dobra, jesteśmy źli dla pani od matematyki, sory Smile). Reszta w porządku. Brak zagrożeń.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)