Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagrożenia na koniec roku.
#1
Tak jak w temacie. Macie jakies zagrożenia? Mamy miesiąc do poprawy. :-)

No więc, ja mam z matmy, babka powiedziała, że jak poprawię jedną kart. w czwartek dostanego tego dopa. I to tylko z matmą mam problem, bo ze wszystkich innych przedmiotów mam 3 i w górę. Smile

Proszę bez spamu, typu: "do książek nieuki" właśnie w tym sens, że ja się uczę, ale matma to moja pięta Achillesa. Sad

Teraz i wy wypisujcie.
Reply
#2
Srednia 4.1 a z niemieckiego mi dop nie wychodzi

no ale cóż trza zdać Big Grin
Reply
#3
Ja właśnie jestem nieukiem, na lekcji też raczej nie uważam, a średnia 5.1 wychodzi... Dodgy
Najgorzej z biologii, bo 4 ^^
Reply
#4
Nawet jeżeli nie zdasz to możesz pisać poprawkowy w sierpniu. Ja sam mam lufę z matmy i chodzę na dodatkowe zajęcia. Poprawiaj wszystkie jedynki, przynoś jej zeszyt z pracą domową i ci da tą dwóję. Ja też nie jestem jakiś wybitny z matmy bo z innych przedmiotów mam 4-5 Dodgy.
Reply
#5
Jestem w pierwszej gimnazjum i jak na razie tylko matma idzie mi tak kiepsko, że walczę o 4 Big Grin
Reply
#6
A ja walczę o 6 z historii i co? Ten temat ma służyć do tego, żebyśmy się podzielili kto ma zagro. Smile
Reply
#7
Ja najprawdopodobniej z plastyki. Angry Bo ma oceny 3,4,5,3+, 1, 1,1,1,1,1

Myślicie, że mnie przepuści, bo na 1 półroczu miałem 1,1,1,1,1,1,1 i 4 i dała mi 4. Big Grin
Reply
#8
We, ja 6 z historii mam gwarantowaną, co roku. Świadectwo na koniec gimbazy będzie w miarę ładne, tylko matmę i chemię ogarnąć.
Reply
#9
Nie mam żadnego zagrożenia, ale słyszałam, że ma wejść nowy przepis, według którego można raz przejść z jedną jedynką na świadectwie, pod warunkiem, że przedmiot, z którego miała się ndst ma się w roku następnym (inaczej: możesz raz mieć ndst, ale nie w ostatniej klasie szkoły). Wie ktoś coś więcej na ten temat?
Reply
#10
Trolololo Big Grin ! 4 Big Grin ?!


Nie mam żadnego zagrożenia... na półrocze miałem tylko 3 z matmy i historii, teraz staram się o 4 z matmy, 5 z historii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)