Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dajspisać.pl
#1
Elo odkryłem nową stronę którą można spisać zadanie http://dajspisac.pl jest bardzo fajna. Wystarczy wybrać przedmiot /Fizyka, Matematyka, Chemia/ i podać swoją książkę i masz zadania rozwiązane Smile Po prostu przepisz i masz zadanie.

PS. Jeśli był taki temat czy jest to sory.
Reply
#2
Fajne, coś dla mnie Big Grin
Reply
#3
Zadania domowe powinno robić się samemu, bo tak się nie nauczysz liczyć itp.
Reply
#4
Nastepnie placz dlaczego chciales isc na latwizne i nic nie umiesz.
Reply
#5
Dla mnie to fajna opcja, bo ja problemów nie mam, tylko leniwy jestem.
Reply
#6
Powinno się robić samemu,bla bla bla. Jak nie umiesz, to zadania nie zrobisz, a jak zaczynasz przepisywać to nie dość, że możesz się zastanowić jak to się robi (chociaż nieraz ciężko będzie ogarnąć skąd się wzięła dana liczba) to już po zrobieniu zadania ma się wynik i można się pouczyć... Jak dla mnie to samo spisywanie zadań z neta nie jest złe, O ILE później będzie się uczyło i próbowało dojść do tego, skąd liczby te a nie inne...

Nreq:
Na pewno się przydam bo tak jak napisał kolega wyżej - Problemów zbytnio nie mam, ale leniwość... Masakra. Cool
Reply
#7
Jak dla mnie, to w szkole powinno się pisać, a w domu uczyć z książek lub z zeszytu. W szkole Nauczyciele tłumaczą i trzeba zapisać, a w domu utrwalić.
Reply
#8
(2013-10-08, 19:56:43)Nreq Wrote: Elo odkryłem nową stronę którą można spisać zadanie http://dajspisac.pl jest bardzo fajna. Wystarczy wybrać przedmiot /Fizyka, Matematyka, Chemia/ i podać swoją książkę i masz zadania rozwiązane Smile Po prostu przepisz i masz zadanie.

PS. Jeśli był taki temat czy jest to sory.


Odkryłeś ahahahhahahahaha, na co drugiej stronie jest reklama tej strony.


_
Reply
#9
Moje zdanie jest takie, że nie po to chodzę do szkoły by jeszcze robić zadania w domu... Rozumiem naukę na sprawdziany, kartkówki by sprawdzić mój poziom wiedzy. Wracam codziennie do szkoły praktycznie około 17 mimo że uczęszczam do 3 gimnazjum i zostaje mi ~4h życia. A robiąc zadania domowe, zdarza się że i zajmują mi 2h. Więc wole spisać i mieć spokój Dodgy
Reply
#10
Wracasz do szkoły o 17 Huh?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)