Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Technikum - zarobek i ciekawy kierunek
#11
Na wojnie nie boją się tylko głupcy, a i jeszcze w wojsku nie ma przyjaciół. "Miałeś psa w cywilu? To nie szukaj kumpli w wojsku".
Reply
#12
Photo 
Uważam się za osobę, która jak postawi sobie cel to go osiągnie, tylko musi go obrać, a ciężko, gdy głowa pełna pomysłów, a zawsze jest jakiś minus, lub krytyka kogoś innego i pojawiają się na nowo spekulację co w końcu robić.

Nie widziałem śmierci, ale nie podchodzę do tego tak sentymentalnie, mam ogromną empatię, ale nie okazuję uczuć większych. Wszystko co myślę siedzi w głowie.
Reply
#13
Jeśli z kimś przez 3 miesiące siedzisz w jednym baraku przez cały dzień to napewno ALE TO NAPEWNO sie nie zaprzyjaźnisz Smile

Fataem:
Zostaniesz sam na sam z myślami w głowie i będzie jeszcze gorzej
Reply
#14
Idziesz do liceum ogólnokształcącego o profilu mat-fiz(względnie do jakiegoś BARDZO dobrego technikum o podobnym profilu - gdzieś, gdzie nauczysz się matmy, fizyki i angielskiego na poziom rozszerzony). Musisz napisać dość porządnie te 3 matury z w/w przedmiotów. Gdy będziesz kończył szkołę średnią i wciąż chciał iść na WAT, wtedy składasz tam podanie, podchodzisz do testów zdrowotnych(które jest przejść relatywnie ciężko, bo najwięcej osób tam odpada) oraz do testów sprawnościowych(które nie są trudne, wystarczy ze 2 miesiące poćwiczyć, jeśli jesteś w miarę ogarnięty).
Generalnie użyj googla i czytaj to co już zostało napisane w internecie, a nie chcesz, żeby Ci wszystko podano na tacy. Sprawiasz wrażenie leszcza(może i niegłupiego), który nie umie do końca sobie radzić z życiem. Powodzenia.
Reply
#15
Nie jest pewny tego, co chcę robić*
Koleś.


Drexenus:
Lepsze to, niż z góry założyć porażkę.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)