Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilans 1 Gimnazjum
#21
Żeluśś
Jak Ci facet sprawdzał, to współczuję.


Rafell:
Ściągasz koszulkę, ona ci tam plecy patrzy, mierzy, waży, jeszcze te takie litery z daleka mówisz. Big Grin
Reply
#22
3 zdanie poniżej pasa i za to mam focha


PSConfusedorry za off top w off topicu
Reply
#23
Po pierwsze, to nikt Ci nie będzie przyrodzenia sprawdzał. Po drugie, jak facet może się wstydzić się pokazać jajca, nawet przy ludziach (zakładam, że w męskim, znanym towarzystwie, czyli mówię tu o prysznicach, szatniach na w-fie)? To nic wielkiego, każdy facet ma...
Reply
#24
Bada ci ostrość wzroku, czy masz proste plecy, czasem zagląda w zęby. Każe się rozebrać tylko z koszulki. Przynajmniej w mojej szkole tak było.
Reply
#25
Ściągasz koszulkę bada Ci plecy sprawdza puls itp a potem wzrok i wychodzisz zadowolony z kartką Big Grin
Reply
#26
Tak jak koledzy wyżej.

Czasami zależy od lekarza u którego masz balans. Jeden będzie sprawdzał wszystko skrupulatnie, inny zaś to oleje.
Nie martw się. Smile
Reply
#27
Zależy od lekarza kolega miał lajtowo, a kolega musiał się do naga rozbierać ;c.
Reply
#28
Po prostu ważenie i wzrost. Pamiętam jak koledze kiedys badała penisa bo w zeszłym roku nie był badany Cool
Reply
#29
Koledzy wyżej mają racje. W 90% lekarz tylko każe Ci zdjąć koszulkę zmierzy itp. A załóżmy 10% lekarzy bada całego ,włącznie z klejnotami rodowymi ;x
Reply
#30
O ile dobrze pamietam, a było to kilka lat temu to ja nawet koszulki nie zdejmowałem.Wchodziło się po 4 i sprawdzali wzrok na tablicach graficznych, ważyli,mierzyli , sprawdzali ciśnienie i chyba jakiś zastrzyk dawali.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)