Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilans 1 Gimnazjum
#11
Powiedział 14 latek 8|
Reply
#12
Pfff bilans to tylko przyjemność. Nie musisz iść na lekcje itp.
Lekarz wypiszę Ci tylko kartkę i każe zdjąć koszulkę, osłucha Cię itp.
To wszystko. Nie ma się czego bać Tongue
Reply
#13
Jakim prawem oni grzebali temu typowi w jaja i co jemu wgl robili? Temu co napisał dłuuugiego posta na zapytaj.onet i jeszcze mu śmietanka wyleciała? Big Grin
Reply
#14
Rainbow 
W sumie beka z cb człowieku Cool Jesteś rocznikiem 98 a wypowiadasz się o tym co dzieje się w wojsku . Skąd ty moożesz wiedzieć ? Od kolegów ?

AtUP
To fejk
Reply
#15
powiedział '97


(mowie o tobie)
Reply
#16
biją was i gwałcą, potem spisują i dają oceny do dziennika jak mili byliście :-))
Reply
#17
No a czy ja wypowiadam się na temat wojska ? W życiu nie miałem z nim do czynienia a tym bardziej Lanserek CoolD Mówi jak to w wojsku jest a ma 15 lat .
Reply
#18
Nie dość , ze trollujesz siebie to jeszcze mnie. Sam masz 14 lat i trzymasz taki poziom wypowiedzi, że oceniłbym cię na jeszcze mniej. Do tego chcesz nie umiesz zagadywać do lasek . Cool Mniejsza z tym, że mój brat, ojciec, dziadek i połowa rodziny byli w wojsku, mam tylko 16 lat i jestem głupszy od tego, który ma 20, a ćpa za blokiem. Poza tym jesteś chyba w moim wieku, lub w zbliżonym Wink

At- rly?
Reply
#19
Music 
Sprawdzają wzrost, wagę, wzrok oraz ciśnienie. Nic więcej. Miałem rok temu. Pozdro.
Reply
#20
Mi sprawdzali też przyrodzenie >.<
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)