Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pismo techniczne, rysunek techniczny.
#1
Witam.

W szkole mam robić jakieś pismo techniczne czy rysunek techniczny. Może mi ktoś powiedzieć co to jest, jak się to robi? Nawet nie wiem po co mi to. Na pewno mi się to nie przyda, no ale kiedyś w szkołach było lepiej, nie trzeba było takich rzeczy robić, a teraz szkoła się pogarsza, coraz to nowsze i dziwniejsze, bądź nie potrzebniejsze rzeczy. Co powiecie mi o tym więc?
Reply
#2
Ołówek do tego trzeba bodajże HB czy inny nie pamiętam dokładnie. I piszesz te literki tak jak to nazywam "komputerową czcionką" wszystko musi być dokładne itp. Musi to być bardzo czytelne to nie jest trudne Tongue
Reply
#3
To jest pismo techniczne :
Reply
#4
Jeżeli jesteś w 3 gimnazjum to musisz pisać pismem technicznym, ponieważ jest to programie, a do czego Ci się to przyda?? Hmm... szkoła średnia, tam już musisz pisać pismem technicznym.
Reply
#5
Że co O.o ? Jestem w szkole średniej . W technikum górniczym mam praktyki itd ale z pisma technicznego nie trzeba pisać . W średniej to zeszyty są gorszę nawet niz w podstawówce
Reply
#6
Zależy też do jakiej szkoły średniej.
Reply
#7
Technikum Górnicze . Mamy od cholere zawodów związanych z takimi rzeczami , praktyki do 21 itd ale nikt nam jeszcze nie kazał Huh . Jedyna szkoła gdzie mogą tej rzeczy wymagać to technikum budowlane ale to na kilku przedmiotach .
Reply
#8
Nam pani od techniki tak powiedziała, wiec tu piszę. Big Grin
Reply
#9
Big Grin 
Uczę się konstrukcji maszyn itd, gdzie trzeba dużo rysunków technicznych robić i nie wymagają od nas pisma technicznego. Big Grin
Reply
#10
(2013-09-07, 10:05:47)Roren Wrote: Witam.

W szkole mam robić jakieś pismo techniczne czy rysunek techniczny. Może mi ktoś powiedzieć co to jest, jak się to robi? Nawet nie wiem po co mi to. Na pewno mi się to nie przyda, no ale kiedyś w szkołach było lepiej, nie trzeba było takich rzeczy robić, a teraz szkoła się pogarsza, coraz to nowsze i dziwniejsze, bądź nie potrzebniejsze rzeczy. Co powiecie mi o tym więc?

Eeem może nie wiesz ale pismo techniczne jest od bardzo, bardzo dawna w szkole.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)