Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła po gimbazie....
#1
Mam do was prośbę. Jestem teraz w trzeciej gimnazjum i zacząłem poważnie zastanawiać się nad wyborem kolejnej szkoły. Przyszła mi od razu szkoła informatyczna. I tutaj mam prośbę do was. Czy lepiej wybrać się do technikum informatycznego czy do liceum na profil tech-inf lub mat-inf ? Za najlepiej opisane i wytłumaczone dlaczego tak a nie inaczej będzie "gura pluusuf". Dodatkowo mam prośbę czy mógłby ktoś jeszcze mi napisać co mógłbym się zacząć uczyć by było mi łatwiej na informatyce. Jakie języki albo z jakimi programami zacząć się bawić.


A i na koniec hejterom odradzam spamować w tym temacie bo mam sporo minusików do rozdania.
Reply
#2
Po liceum jest matura i to chyba wszystko a w technikum możesz mieć maturę i przy okazji zdajesz egzamin zawodowy więc według mnie lepsze technikum.
Reply
#3
Technikum informatyczne .
Javy si ucz i tych podstawowych językow programowania.
Reply
#4
Popieram hasyszowe ciastko
AtAtOFFTOPP- Ty 3 gimbaza? jak gadalismy na ts3 gadales jak 11 latek
Reply
#5
Coś więcej może czemu tak a nie inaczej.



Sheldon Cooper:
Zdaję sobie sprawę właśnie z tej matury i dlatego zacząłem się zastanawiać bo pierwsza moja myśl to było liceum.

Takako:
Hehe Tak nie przeszedłem jeszcze mutacji niestety i mam śmieszny głos a jeszcze zniekształcenia na tsiee..
Reply
#6
Ja się zastanawiam nad pójściem na medycynę i potem na patologie / medycynę sądową. Informatyków jest teraz mnóstwo... Każdy tam idzie praktycznie, bo chcę całe życie poświęcić komputerowi, nie polecam Ci, ale jak już ograniczasz się do komputera, to do technikum...
Reply
#7
Jest już taki temat(pół ogólny)

Odradzam informatyka, jeśli sam nic nie umiesz to w szkole tym bardziej ciebie niczego nie nauczą. Dobrego informatyka w szkole nie wyrobisz, no chyba, że chcesz wymieniać tonery w drukarkach i robić formaty.
Reply
#8
Hmm.. nie boję się krwi i narządów nie słabnę ale nie chce by czyjeś życie zależało ode mnie. A dlaczego wybrałem informatyka bo interesują mnie komputery po prostu.
Reply
#9
Idz do zawodowki moja rada Wink
Reply
#10
Ehh niee... To w szczególności odpada.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)