Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła po Gimnzajum.
#91
A swoją drogą mam pytanie dla tych co skończyli licea, technikum, zawodówkę itd jeśli coś jeszcze istnieje. Serio wybór jest aż tak ważny ? Nawet profil w liceum ?
Reply
#92
W sumie można być mózgiem z infy (programowanie itp. itd.), skończyć zawodówke na mechaniku i nie dostać roboty związanej z TI, bo się nie ma papierka.
Reply
#93
Jestem pierwszy tydzień na teleinformatyku i nauczyciele wmawiają nam, że wybraliśmy świetny kierunek Tongue, a co do wyboru szkoły to polecam technikum, lepsze to niż zawodówka i nie ustępuje liceum, jeśli jesteś dobry w tym co robisz. U nas na kierunku informatycznym nie uczą nic specjalnego, składanie kompa, tubopascal, obsługa programów do obróbki grafiki/filmów i do tego marne podstawy C++, powiem tak, jestem na teinformatyku i za 4lata prawdopodobnie będę umiał więcej, niż koledzy z sąsiedniego kierunku, bo mnie to po prostu interesuje Wink.
Reply
#94
Nie. Jak jesteś dobry to cię wszędzie przyjmą.
Reply
#95
To po technikum nawet jeśli tam mnie niczego nie nauczą mogę zacząć wykonywać zawód programisty?
Reply
#96
Jak coś umiesz to nawet po zawodówce możesz wykonywać, chodzi tylko o to, że masz papier, a to co umiesz to już inna bajka.
Reply
#97
Idź na budowlankę Big Grin
Reply
#98
Rób to w czym jesteś dobry lub to co lubisz.Prawda jest taka, że po zawodówce szybciej znajdziesz pracę niż po studiach.Znam kilka osób co poszli na studia i co do tej pory szukają pracy, a kolega po gimnazjalnym znalazł pracę w 2 tygodnie.Jeżeli lubisz zajmować się samochodami i jesteś w tym dobry to zmierzaj w tym kierunku, a nie to z czego byś był później nie zadowolony.
Reply
#99
Najważniejsze jest, abyś robił to, co lubisz, bo to zawsze będzie Ci dobrze wychodzić i raczej nie będziesz musiał martwić się o brak pieniędzy.

AtE: Mam kumpla, który jest antropologiem kultury i wie naprawdę wszystko. Sam leczy ojca z raka - skutecznie, a lekarze mówili, że nie ma nadziei, bo guz miał ponad 10cm, a tu proszę - po chyba miesiącu zmniejszył się o 2cm, a stan jego ojca znacznie się poprawił. Na studiach zdobył bardzo wszechstronną wiedzę, może rozmawiać na każdy temat, znał odpowiedź na każde moje pytanie, nie ważne z jakiej dziedziny by było. Więc jest to naprawdę świetny kierunek i dzięki niemu też zamierzam to studiować Smile.


Atminusiątko: Serio, zieloną herbatą, ona zawiera jakiś tam przeciwutleniacz, a komórki rakowe potrzebują tlenu do życia, a jak wchodzi w nie przeciwutleniacz - umierają.
Reply
polecam mechatronika. moj kolega jest na tym profilu i czuje sie w nim wysmienicie.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)