Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam studentów medycyny
#1
Cześć!

Sprawa jest prosta - nie wiem, czy w Gra ktoś ma takie aspiracje, by sobie pójść na medycynę, ale spytać zawsze można, w końcu ludzie sobie tutaj pomagają.Wink Szukam kogoś, kto (max. 3 lata temu) wybrał się na medycynę, lub kogoś, kto w tym roku akademickim zacznie naukę na tym kierunku.

Kontakt:
11378791 - GG

---
Za każdą pomoc plus, tyle mogę dać!;D
Reply
#2
Ja zamierzam, ale idę dopiero do 1 liceum Big Grin
Reply
#3
Potrzebuję znać całą specyfikę tych studiów, progi punktowe, "progi psychiczne i wytrzymałościowe".Smile Ludzie, którzy idą na medycynę śledzą progi i komunikaty od uczelni jak nikt inny, to kierunek oblegany i prestiżowy, więc przyszli kandydaci chcą być jak najbardziej obyci, dlatego szukam kogoś, kto ma tę szukaninę za sobą.Wink Samemu nie mam głowy do tego. Z biologią mi nie po drodze, ale mam łeb na karku i wiem, że te wszystkie zaległości nadrobię.

---
Reply
#4
To ja mam na odwrót, z chemią mi ciężko. Mam nadzieję, że się czegoś dowiesz.
Daj znać jbc. Proszę... Smile
Reply
#5
Jak czegoś się dowiesz, to możesz to napisać tutaj, bardzo chętnie poczytam, ponieważ też mam zamiar tą drogę wybrać Tongue
Reply
#6
Ganerfrid:

W porządku, ale trzeba zadbać, by temat nie umarł. Czyli trzymać wątek. Ja jak się czegoś dowiem to Wam wszystko napiszę.
Reply
#7
Siostra cioteczna jest na czwartym roku, mieszkałam z nią swojego czasu, więc wiem, jak okropne były początki. Uczyła mnie chwilę biologii i w międzyczasie opowiadała o tym, czego ona się w danej chwili uczy. Po trzecim roku jest już z górki podobno. Ale jak prawie połowa studentów pierwszego roku odpada po drugim semestrze.
A studenci medycyny mają genialne poczucie humoru! Big Grin

Jak chcesz, to gg: 6774137
Reply
#8
Moja siostra skończyla studia położnicze i robi "magisterkę", chcecie czegoś się dowiedzieć, to spytam, to jak? Big Grin
Reply
#9
Chcem dostać Housem.... Cool
Reply
#10
Wszystkiego. M.in tego, czy noc jest od spania, itp, itd.Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)