Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój nauczyciel jest raperem.
#1
Mój ulubiony nauczyciel od muzyki niedługo opuszcza szkołę, częściowo dlatego że dostaje lepszą pracę po drugiej stronie mojego miasta, częściowo też dlatego że większość szkoły odkryła jego rapujący pseudomin i kanał YT.
Czy jest jakikolwiek sposób by znaleźć albo jego nazwę, albo jego kanał?
Utrudnienia są takie:
- Nikt mi nie powie jaki ma pseudomin lub kanał
- Nie mamy za wiele nauczycieli muzyki na ten moment, jedyna dostępna nauczycielka która by znała pseudo/kanał jest na urlopie
- To już ostatni tydzień szkoły, więc muszę się pośpieszyć.
- Nie mam zamiaru pytać go o kanał/pseudo mimo że zna mnie najlepiej w szkole, ponieważ nie chcę żeby myślał że jestem tak jak reszta.
- Nie znam jego piosenek, więc nie mam jak wyszukać na YT.

Czy jest jakiś sposób na odnalezienie jego pseudo/kanału, np. czy istnieje jakaś kompletna lista raperów z Londynu, itd.
Bardzo to ważne dla mnie jest, dlatego będzie ogromny uścisk i plus dla osoby która pomoże.
Reply
#2
Ale są wakacje.
Reply
#3
Napisała, że mieszka w Londynie. Tam biduki mają 23 lipca wakacje.
Reply
#4
Przeoczyłem ;x

Weź od jakiegoś nauczyciela numer telefonu do tej nauczycielki na urlopie i zadzwoń.
Reply
#5
Rainbow 
Nie ma jak, o takie osobiste szczegóły nie można pytać.
Reply
#6
Jak to? W Polsce inaczej to wygląda ;-;

Zawsze możesz go śledzić Cool
Reply
#7
Ale jak większość szkoły odkryła to czemu po prostu nie spytasz kogoś ze szkoły?
Reply
#8
Nie wiem kogo pytać, ponieważ kiedy mamy przerwę obiadową, nasz rok (jest 8 klas na jedną grupę roczną) jest podzielony na dwie przerwy obiadowe, i ogólnie nie mamy kontaktu z tą drugą częścią grupy rocznej. Z resztą właśnie większość z tej drugiej części wie o jego pseudo/kanale, poza tym wiedzą że nie powinni już rozprzestrzeniać mojego nauczyciela kanału lub pseudo. Takie życie.
Reply
#9
Jak znasz czyjeś nazwisko to przez Facebooka czy coś spytaj prywatnie
Reply
#10
Strzelam: chodzi o Hawai'a?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)