Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór szkoły ponadgimnazjalnej. Gdzie idziecie?
#11
Technikum ekonomistyczne, ew. informatyczne Wink).
Reply
#12
Technikm informatyk czyli technikum, żadne tam liceum. W technikum porządni ludzie są Tongue
Reply
#13
Hehe...

Ja nie miałem wyboru, randomowe licea z małym progiem, bo miałem trudną syt. walczę o 2 z fiz (nieklasyfikowany obecnie). A jak startowałem do gastronomicznego tom sie dowiedział, że nie słyszę ... bardzo wysokich dźwięków Big Grin. Także klapka Big Grin. Jestę skazany na zawody statyczne ala informatyk Big Grin./
Reply
#14
Hmm... Ja mam jeszcze czas na decyzje ,lecz na razie planuje pójść do technikum na informatyka lub na plastyka/grafik. Tylko taką szkołę muszę sobie poszukać w Bdg Wink
Reply
#15
Podanie mam złożyć tylko do szkoły pierwszego wyboru, nie?
Reply
#16
Albo ja idę do tech,liceum albo zawodowka nie wiem, moze na AWF lub do internatu. nw.
Reply
#17
Ja idę do zawodówki na hydraulika, bo nie będę miał za wysokiej średniej w III gim (ok. 3.9) Smile. Jednakże jest to jedna z najlepszych zawodówek (średnio po 8 lekcji dziennie i 2 dni praktyk). Smile
Reply
#18
Technikum elektroniczne numer 3 im. Generała Zajączka (Warszawa) Smile
Reply
#19
Technikum numer 3 w Chojnicach im. Bohaterów Szarży pod Krojantami, Fototechnik.
Reply
#20
Shocked 
Technikum - Technik analityk z innowacją pedagogiczną "Pragmatyka służby w Policji i Straży Pożarnej"
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)