Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa szkoła
#1
Witam wszystkich Smile Chciałbym aby gracze w tym temacie ktorzy chodzą do 3 kl gimnazjum, pochwalili sie wyborem swojej szkoły

Ja
www.szkolnictwo.pl/szko%C5%82a,zawodowa,Mielec,PB1077,Zesp%C3%B3%C5%82+Szk%C3%B3%C5%82+Technicznych

Jako technik pojazdów samochodowych
Reply
#2
hmm dziwny temat Big Grin ja w IIg jestem
Reply
#3
niezdecydowana Vi waha się pomiędzy Salezjanami a VI LO w ślicznym Krakowie, będąc przy okazji męczoną przez mamę o pójście do tamtejszego V LO. Big Grin
Reply
#4
Co robi się jako technik pojazdów samochodowych? Big Grin skusiło mnie to jeszcze się zobaczy to może sam się załapie do takiej szkoły Cool
Reply
#5
Po 1
darmowy kurs prawa jazdy
Praca
salon sprzedazy samochodów
instytujce zajmusjace sie ewidencja pojazdów
trasport samochodowy
stacija obslugi pojazdów
Reply
#6
Jestem w 3 gimnazjum i myślę, że najlepiej pójść na szkołę techniczną , byle jaką np. mechanik samochodowy, jest na pewno wiele zawodów w zawodówkach i potem mamy zapewnioną gwarancję pracy Big Grin
Reply
#7
Wybacz ale moim zdaniem wybieranie byle jakiej szkoły technicznej jest straszną głupotą. Owszem technikum się bardzo opłaca, ale przede wszystkim powinniśmy kierować się swoimi zainteresowaniami i tym w czym jesteśmy dobrzy. Przykładowo osobie wybierającej się na jakiś kierunek medyczny [ja, wybrałam liceum i jest mi w nim bardzo dobrze] zupełnie nie opłaca się technikum. Z drugiej strony trzeba się też zastanowić na jakie zawody jest popyt. Obecnie opłacają się wszelkie kierunki informatyczne, jak wiadomo ta dziedzina idzie do przodu i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to jakoś zmienić. Niektórzy nie mają jeszcze świadomości, ze taka niby bzdura jak wybór szkoły kształtuje im drogę na przyszłość. To jaką będziemy mogli znaleźć prace i co będziemy robić przez wiele lat swojego życia jest wynikiem właśnie tej decyzji. Takie rzeczy na prawdę trzeba dobrze przemyśleć, żeby później niczego nie żałować. Ważne jest także zwrócenie uwagi na swoje możliwości. Sami najlepiej wiemy jakie obciążenie emocjonalne jesteśmy w stanie wytrzymać. Nie powinniśmy wybierać nic ponad i nic poniżej swoich możliwości.
Reply
#8
Thumbs Up 
Powodzenia życzę Big Grin.
Reply
#9
Najlepiej już się dowiedzieć, w czym czujecie się najlepiej. Smile
Ja bardzo lubię matmę i fizykę, więc wybieram się na profil mat-fiz, który na szczęście jest w moim mieście. Smile
Później swoją przyszłość wiążę z Politechniką Wrocławską. Reszta? Czas pokaże.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)