Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dokąd się wybieracie?
Human to pikuś... Z matematyką będzie masakra.
Reply
Ostatnio robiłem maturę rozszerzoną z matmy, nie jest aż taka trudna tylko podchwytliwa, tak samo w gimnazjum
Reply
Ty to coś ponad poziom widzę z wszystkiego...
Reply
Jeździ na konkursy to umie Dodgy Ja mam tak samo, trzebabyło siedzieć z nauczycielką i robić zadanka znacznie wykraczające poza poziom gimbazy.
Reply
Też byś się uczył jak kujon pod groźbą utraty kompa, jeśli średnia nie będzie dobra Sad
Reply
Wiesz... Nie, że ja się nie uczę i tak dalej. Ale u mnie w szkole to jest kijowo. Jak nauczycielka sobie upatrzy dziewczynki, to nie ma bata, żeby na kogoś innego uwagę zwróciła. Z nimi potrafi zostać po lekcjach, a ze mną nie, bo zawsze jej coś niby wypada. Żebyś mnie źle nie zrozumiał. ;-)
Reply
A jak z kwestią wszelakiej elektroniki typu telefon? Mamy wyłączyć i wejść na salę, czy gdzieś przed/poza zostawić?
Reply
Pochodzi rodem z wyspy Lezbos? Confused

Daniospll:
Dobrze ci tak. :_: Ja mogę grać ile chcę i tracę na to pół dnia, a potem średnia jest na poziomie dolnej granicy paska. Smile
Reply
Spokojnie ludzie, damy radę Smile
Proponuję na odstresowanie wyjść na dwór i sobie jeszcze pobiegać.

Co do powtórzenia, to przypomnijcie sobie charakterystykę zawartą w rozprawce.
Życzę wszystkim połamania długopisów i obyście mieli zapasowy Big Grin
Reply
Nie ma czasu bo siedzi z tymi dziewczynami Big Grin A co do matur to podstawowa z matmy to banał, robimy takie zadania na kółkach.
rasenshuriken:
Nie wolno wnosić na salę nic poza przyrządami piśmienniczo-kreślniczymi (lol Big Grin). Zostaw w sekretariacie albo coś.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)